Wpis z mikrobloga

Co uważacie po ogłoszeniu ataków tej nowej Shenhe?
Aktualnie mam 3 zespoły i jakoś nie widzę by miała do nich wskoczyć...
Macie pomysł jak mogłabyś się wkomponować s poniższe? Bo na razie nie widzę sensu, by warto w nią rollowac poza wyglądem.

Xiangling, Klee DPS, Kazuha, Zhongli
Raiden, Eula, Diona , Bennet
Ten wodny trep 4* na X, Hu Tao, Thoma, Bennet

Z 5* mam jeszcze Jean, Diluca, Xiao, Mone i Ganyu. Nie umiem ich wrzucić i dobrze wykorzystać...

#genshinimpact
  • 6
@Gorrann: ona będzie niszowym i bardzo drogim supportem, bo w dps nie przebije ganyu i ayayaki. 5* cryo support ma ciężki kawałek chleba, bo żeby przebić np. Leczenie i baterię diony, crit rate 4* Rosarii, albo cokolwiek co oferuje bennett/Zhongli/Kazuha musiała by być trochę op.
A teraz teamy
Klee dps - shenhe jedyne co tu mose robić to reverse melt, gdy Klee szybciej nakłada pyro od jej cryo. Nikogo nie buffuje
@Gorrann: na początku chciałem ją, nawet myślałem że będzie działała jako main dps jakby się wzięło Chongyuna i postacie pod permafreeze, aleeeee potem mihoyo przyszło i #!$%@? jej nerfy na ataki i jeszcze coś z tego co pamiętam i straciłem całkowicie nadzieję, mechanika tych stacków z e jest zupełnie niepotrzebna, bo tylko nieliczne postacie będą z tego korzystały, jeszcze jakby buffowała wszystkie elementy to jeszcze, ale dając tylko cryo eliminuje imo