Wpis z mikrobloga

Czy da się na telefonie z #android odpalić dwa źródła dźwięku? Chodzi mi o to, że na komputerze odpalam sobie jakieś mp3 z brown lub white noise ciszej i do tego spotify, YT, czy cokolwiek + słuchawki z ANC i to działa naprawdę spoko jako odcięcie, bo dźwięk z mp3 wypełnia braki dźwięku ze spotify i dodatkowo tłumi to, czego ANC nie wyłapie. Co jest wygodne przy podcastach itd., przy muzyce wiadomo mniej.

Na telefonie nie wiem jak to zrobić, bo odtwarza się dźwięk z jednego źródła. Próbować z VLC? Jak nie to z czym?
W skrócie - chciałbym na telefonie odpalić mp3 i spotify/yt (np. z Brave) jednocześnie. Czym to zrobić?

#pytanie #kiciochpyta #sluchawki #halas #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
@Nizax: dzięki, no tak myślałem, ze się nie da
sobie zawsze mogę z drugiego telefonu na głośniku puścić ten hałas xD, no ale to takie średnie rozwiazanie

ps #!$%@?ć psiarzy, nie psy bo one niczemu winne, ale durnych właścicieli co ich wychować nie potrafią / nie chcą. Dziś na home office pies somsiada dał taki koncert wycia, że musiałem właśnie pomyśleć i lepszym tłumieniu

no ale takie to uroki bloków i
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: też teraz mieszkam od prawie pół roku w bloku i akurat nie mam takich problemów jak ty bo wokół starsi i emeryci. Ale całe życie mieszkałem w jednorodzinnym i jednak czasami można odczuć w chwilach odpoczynku w bloku ten otaczający hałas. Tęsknię trochę za tym że kładę się na łóżku i jedyne co słyszę to szum drzew, śpiewające ptaki czy jadące w oddali auta ehh
  • Odpowiedz
@Nizax: coś za coś niestety. W bloku da się żyć jak sa normalni ludzie (w tej samej klatce są jeszcze dwa inne psy tak dobrze ułożone, że ich nie słychać), ale to jest loteria, bo nawet jak teraz jest git, to za trzy miesiące cichego dziadka może zmieść z planszy i się studenci wprowadzą, lub ktos inny głośny.
Jeżeli będę miał kolejne mieszkanie (bo na dom mnie nie będzie stać raczej),
  • Odpowiedz