Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, ale śmieszy mnie w opór że rudy gałgan wypisuje takie rzeczy, że jak ktoś o kimś nagrywa to znaczy że to fetysz. Tymczasem TEN SAM rudy stalker z bielska, nagrywał parodie mexykana, nagrywał filmy w których mówił mexykanowi żeby ten się nie posrał na zarabianiu na kononie.


#kononowicz #sradek
Pobierz
źródło: comment_16408882684SDhD9cx9dnwyjlVmPLmmq.jpg
  • 12
@Gragam26: Nie o tobie, a o tym że rudy oferował ci "pomoc" w ustawieniu rzeczy poprzez teamviewera... Tego samego którym usunął Pawłowi korespondencje z poczty. O tym, że twoje dane puścił w neta jak tylko zacząłeś nagrywać na niego filmy, mimo że byłeś po jego stronie przez większość czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NajsDogsAndKats: Najbardziej bawi mnie ta hipokryzja i wypominanie "Co twoja dziewczyna będzie myśleć jak się dowie że nagrywasz o innych facetach" podczas gdy jego własna różowa wielokrotnie spoza kadru wyrażała obrzydzenie szkolną i chęć tego żeby ten grubas przestał nagrywać (Ale pewnie nie zarabiać, bo pieniążki muszą być) Cóż, jak jego dziewczyna się #!$%@? do tego stopnia że musi ją zamykać, żeby nie przeszkadzała w nagrywaniu to jest dobrze, ale broń