Wpis z mikrobloga

Z Covidem na wesoło - przeczytasz w 4 minuty.

Cześć jestem Covid Alfa, #!$%@?łem z laboratorium w Wuhan, na prośbę prezydenta USA. W mediach podali, że ktoś zjadł mnie razem z nietoperzem, ale to nie prawda. Miałem zarazić i sparaliżować całe Chiny, bo wiecie, USA nie podoba się dominacja Chin na świecie. Niestety prezydent-władca Chin, trzymał za mordę swoich obywateli i zaspawał ich w domu na Amen, i postanowił zemstę. Opracowali szybko plan #!$%@? sprytny, i poprosili mnie żebym się udał do Europy i Ameryki. Mówię spoko, tu w Chinach i tak wszyscy siedzą w domach, nie ma kogo zarażać, to lecę do Włoch. A we Włoszech beka, ciężarówki z ciałami wywozili już kilka lat przed moim przybyciem, wszyscy wystraszeni sami się w domach pozamykali na dwa tygodnie. Tylko w Polsce spokój. Wsiadłem więc na Polaka na koncercie w Niemczech, to nawet kwiaty dostał jak wjechał do Polski!

Jak dotarłem do Polski to się przeraziłem, że ludzie tak mogą żyć, ale #!$%@?, robota sama się nie zrobi. Zarażałem wszystkich jak leci, bo myślałem, że zrobią lockdown jak we Włoszech, a tu lipa, zakażeń #!$%@?ło poza skale, szpitale przeciążone, starym i schorowanym pomogłem zejść kilka dni wcześniej niż normalnie by zeszli, a rząd wniebowzięty, bo mają usprawiedliwienie na skopany od 89 system opieki zdrowotnej i mogą wszystko zrzucać na mnie.

W końcu ludzie się wystraszyli, aż się posrali, do tego stopnia, że w marketach brakowało papieru toaletowego. I lipa, nakupili makaronu i zamknęli się w domach. Święta sobie online zrobili, no mówię Wam lipa w #!$%@?. I jak by tego było mało, to jakiś fizer czy coś wymyślili sobie, że zrobią szczepionkę. Szczepionkę na koronawirusa #!$%@?, czujecie to? Zanim jeszcze zaczęli badania, to na wszelki wypadek już zmutowałem. Od teraz nazywam się Covid Delta!

No i spoko, przerwa, wakacje, przecież jestem wirusem sezonowym jak grypa. W ogóle to ja jestem grypa tylko nikomu nie mówcie, bo powiedzą, że szur. I tak sobie czekam do października, a te debile dalej na lockdownie siedzą, limity jakieś w hotelach, maseczki, izolują się, godziny dla seniorów, nawet lasy pozamykali debile. A policja to chodziła po restauracjach i pytała klientów: "Z rybom tak? Pan pokaże paragon!". Jakiś koncern naftowy, jakiś płyn wyprodukował, żeby ze mną walczyć. Każdy o nim słyszał, ale nikt go nie widział. Ale to jeszcze nic, premier osobiście odbierał Antonowa z maseczkami, z maseczkami, które dla mnie miały takie wielkie dziury, że przepływałem przez nie jak statki przez kanał Sueski.

W czerwcu weszły szczepionki. Poszczepili najpierw starych i schorowanych. Kilku z nich zmarło od samej szczepionki, no beka. Nie mogłem się już doczekać sezonu grypowego, wpadłem w ten śmiesznie wyszczepiony naród jak w masło. Zachorowania #!$%@?ło w kosmos! Panika na maksa. No fakt troszkę przesadziłem, ale zabiłem głównie starych i schorowanych i tak by umarli. Rząd jak się wystraszył to zaczęli szczepić nawet młodych. Młodych, których nawet ja nie wiem jak się zabija, ale fizer wiedział lepiej ode mnie. Śmiesznie było jak chciałem jednego piłkarza zarazić. Zanim do niego podszedłem to zmarł na zator, na boisku przed meczem. Podobno było takich więcej. Albo ta Tiffany Dover, zasłabła po szczepieniu i nikt już jej nie widział. Ale mam dla Was newsa, Tiffany Dover nadal nie żyje. Wtedy to nawet ja się przestraszyłem i postanowiłem zmutować do mniej śmiertelnej wersji. Nazwali mnie Omicron.

Rządy na całym świecie wykorzystują mnie do wprowadzenia social credit system czy jakoś podobnie, #!$%@? wie co to jest, mało mnie to obchodzi. Ludzi też mało to interesuje, bo lubią być trzymani za mordę, jak w Chinach. Podobno wprowadzili jakieś kody QR, i dobrowolne szczepionki, bez których nie będziesz miał pozwolenia na prace i wychodzenie z domu. Więc sami widzicie, że musze już kończyć tą pandemie. Szczególnie dlatego, że nie ma sensu chodzić już nawet do kina, bo zakazali jedzenia Popcornu. Nie martwcie się, zarażę Was wszystkich, niezależnie czy się zaszczepicie czy nie, ale nie będę już Was zabijał, nie będzie nawet tak dużo hospitalizacji. Fizer się ucieszy, powie, że to dzięki szczepionkom, rządy powiedzą, że to dzięki kodom QR. A ja, ja też się ciesze, bo robie sobie dłuższą przerwę. Do zobaczenia więc za 10 lat. No chyba, że ten Fizer wymyśli nową wersje szczepionki i znów będę musiał zmutować, żeby pokazać kto tu rządzi! xD

#zletwarzepandemii #koronawirus #heheszki #bekazcovidian #bekazszurow
  • 3