Wpis z mikrobloga

Złodzieje z @Goodie_pl znowu się popisali. Dziś odrzucona transakcja na ponad 17 zł i na drugim koncie (mojej mamy) z tego samego sklepu również. Wszystkie większe kwoty z automatu odrzucają. @cashgoback_pl normalnie rozliczył transakcje z tego sklepu, ale niestety nie moge z niego korzystać (chociaż moim zdaniem jest najlepszy) bo nie nalicza mi allegro ( ͡° ʖ̯ ͡°) CZY MOŻNA ICH GDZIEŚ ZGŁOSIĆ? JAKIŚ UOKIK, ALBO INNA INSTYTUCJA DO PRZEŚWIETLENIA ICH?
#goodie #cashback #oszukujo
paniswiata - Złodzieje z @Goodiepl znowu się popisali. Dziś odrzucona transakcja na p...

źródło: comment_1640862007iPJD8hiHIZWbHwAHq3uQ14.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@paniswiata: dobrze, ze ten wabik z 30 zetami za 3 transakcje nie zachecil mnie do powrotu do robienia zakupow za pośrednictwem goodie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paniswiata: Powodów braku uznania cashback przez sklep jest kilka: może to być oglądanie wcześniej produktu i w trakcie zakupu pojawienie się jego reklamy z innej platformy, wtedy zakup zostaje przypisany przez sklep do jej źródła, nie do goodie, często są to reklamy, które są poza siecią afiliacyjną. Innym powodem jest dokonanie zakupu np., nie będąc zalogowanym w goodie lub nieprzejście bezpośrednio z goodie do sklepu (przez różowy przycisk „przejdź do sklepu”),
  • Odpowiedz