Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę to że teraz płacę za wynajem mieszkania 1700 z czynszem i mediami to po nowym roku gdy przyjdzie do podpisania kolejnej umowy żeby przedłużyć wynajem ile właściciel może mi podnieść kwotę uwzględniając inflację? Na ile się zgodzić ewentualnie? 100-200zl? Najlepiej jakby zostało jak teraz ale jakoś mj się wierzyć nie chce.
#mieszkania #wynajem #nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
Jak uchronić się przed podwyżką stóp procentowych? Kup dom energooszczędny za milion złotych( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzik746: kto nie ryzykuje nie pije szampana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powiedz że ma być tyle samo, on według ani więcej straci jeżeli będzie czekał na nowego lokatora....

tak wiem zaraz się zlecą że zabijają się o te nieruchomość, ale to zależy od miasta u mnie cena
  • Odpowiedz
@dzik746: Pamiętaj opłata za wynajem to jedno a media to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze możesz tez grać ofiarę że musisz tyle za ogrzewanie, gaz, prąd płacić i cię nie stać i jak się nie zgadza to wypowiedzenie, i ma oddać odstępne ( o ile było )

Tylko wszystko spokojnie najlepiej zacząć, na

metodę colombo

powodzenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m_icha_l oczywiście mam taki plan :D poczekam co sam ma do powiedzenia i wyłożę mu kawę na ławę jak przesadzi to najwyzej szukam czegoś innego ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzik746:

Wartość odtworzeniowa

Aby wyliczyć tę wartość, należy pomnożyć wskaźnik przeliczeniowy kosztu odtworzenia 1 m² mieszkania (czyli średniego kosztu budowy, który jest określany 2x razy w roku przez wojewodę danego województwa) przez powierzchnię użytkową lokalu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@analboss: jesli umowa na czas określony, to do końca oznaczonego czasu zmiana czynszu (wypowiedzenie dotychczasowego czynszu) oznaczałaby wypowiedzenie umowy przed czasem.
  • Odpowiedz