Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lenythenub: @Solidly: @rafmen: @skeeto666:
"jazda do przodu i do tyłu", jakkolwiek to się u was zwie regionalnie, podobno nie wjechałem przodem wystarczająco daleko, przy ruszaniu na drugiej próbie mi zgasł, elo, do widzenia xD

Przy okazji przypomniało mi się, że szyba z tyłu była tak #!$%@?, że było tylko widać tyle, co wycieraczka mogła zgarnąć, a jej też musiałem użyć pierwszy raz w życiu, bo bym absolutnie nic
@msichal: spokonie, mam wujka który za 40stym razem "odzyskał" prawko. Odzyskał bo nie wiem jak nazwać sytuacje gdy po odebraniu uprawnień podchodzisz jeszcze raz do egzaminu..... Jak on te prawko wcześniej zdał to ja nie wiem ;)
@Joterini2: Pozwolę sobie nie zgodzić się. Ja zdałam niedawno za 4 razem i dobrze sobie radzę za kierownicą. A przynajmniej wg mojego niebieskiego, bo nawet zaczął ucinać sobie drzemki jak ja prowadzę (choć na początku strasznie się bał XD).

@msichal: Nic się nie przejmuj, podejdź bez stresu a zdasz. A jak potrzebujesz poćwiczyć to dokup jazdy, wtedy wyjdzie i tak taniej niż płacić ileś razy za egzamin. Powodzenia!
@msichal: No to znaczy, że zjada Cię stres :D Jedyna rada to taka, żeby się nie stresować! Podejść na wyjebce, jakbyś szedł na zwykłe jazdy z instruktorem. No i pamiętaj że można sobie za niewielką opłatę wynająć plac w WORDzie na 20 minut bodajże, musi być obecny instruktor. I można poćwiczyć żeby się oswoić z innym placem niż na jazdach.