Wpis z mikrobloga

Mam taki opis na koncie Chada czyli różowe nie sprawdzają opisów albo szukają tego co ja.Raczej to pierwsze, bo nie chciałoby im się czytać opisów wszystkich.

Pary wpadają wiec zobaczę co odpiszą, bo napisałem, że skoro dały mi lajka to pewnie szukają tego samego co ja.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki #p0lka #hipergamia #blackpill
Onaaa20 - Mam taki opis na koncie Chada czyli różowe nie sprawdzają opisów albo szuka...

źródło: comment_1640850334YwU6w8a4ZSSX8vOGATsQQG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: patrząc obiektywnie kolego mamy zarówno kryzys męskośći jak i kobiecości, a dlaczego? Ano dlatego, że to obecnie państwowe szkoły wychowują dzieci a nie rodzice. Chłopcy jak i dziewczynki nie mają wzorców, autorytet ojca jest podważany na każdym kroku
  • Odpowiedz
@Onaaa20 Większość z nich nie napisze ci wprost że tego chcą, one chcą stwarzać pozory, niby spotkania, branie na poważnie a tak naprawdę chcą się wytarmosić z czadem i nara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Raczej to pierwsze, bo nie chciałoby im się czytać opisów wszystkich.


@Onaaa20: typie #!$%@? co 10 na tinderze ma opis, a co 10 z tego nie ma wpisane "netflix i podróże" tylko coś konkretnego
  • Odpowiedz