Wpis z mikrobloga

@PachneImbirem gratuluję fajnych planów na środowe popołudnie. Nie zapomnij puścić jakiejś miłej muzyczki ( ͡º ͜ʖ͡º) ten żółty świderek to uchwyt czy wręcz przeciwnie?
@PachneImbirem: jak to działa?


@pimpirimpi wkładasz ten cewnik spiralą jak najdalej i wpuszczasz nasienie.

@PachneImbirem gratuluję fajnych planów na środowe popołudnie. Nie zapomnij puścić jakiejś miłej muzyczki ( ͡º ͜ʖ͡º) ten żółty świderek to uchwyt czy wręcz przeciwnie?


@Pieron przeciwnie, to ląduje w drogach rodnych.

@PachneImbirem: chociaż świeczki zapal albo puść romatyczną muzyczkę.


@helga-von-klusken zawsze tak robię :)
@PachneImbirem: hmm ciekawe, a jak się ją pozyskuje? Jest jakaś automatyczna "dojarka" (XD) czy trzeba świniakowi po prostu zwalić benisa?


@Soothsayer nie wiem, chyba są jakieś sprzęty do tego. Taka strzykawka to koszt ok 150-200 zł, rozpuszczone w specjalnym rozcieńczalniku, zeby plemniki zyly ok 7-10 dni od pozyskania spermy.
@PachneImbirem w imieniu całej społeczności dziękuję, że spędzasz popołudnie wkręcając świderki w świńskie psiochy abyśmy mieli na talerzach smaczny bekon.


@Pieron w końcu ktoś docenił, a nie oburzenie, ze takie rzeczy się dzieją. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@PachneImbirem: aaa czyli to kupne.


@Soothsayer Myślałeś, ze jak się nudzę to idę do patyka pozyskiwać sperme od knura? Przeciez by mnie zabił, a mała baba nie jestem.