Wpis z mikrobloga

  • 46
Wczoraj "zrobiłem" ostatniego zęba i tym samym zaliczam się do tego niewielkiego odsetka społeczeństwa, który ma wszystkie zęby i nie ma próchnicy. Niestety mam słabe zęby, więc na kontrole muszę się stawiać częściej niż co pół roku, dwa zęby mam po leczeniu kanałowym, a w 16 zębach (od każdej 4 do każdej 7) mam wypełnienie. Ale sama świadomość że mam całkowicie zdrowe zęby to zupełnie inna jakość życia, polecam 10/10.

#zdrowie #stomatologia
Viarus_ - Wczoraj "zrobiłem" ostatniego zęba i tym samym zaliczam się do tego niewiel...

źródło: comment_1640777270djkr2SJy4ivIUdIZ3S6Of1.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viarus_: aha to dobrze ze ty wiesz kto ma wszystkie zeby, a kto próchnice w tym kraju xD wiekszosc ludzi dba o zeby, jak nie dbales, to masz jakie masz i musisz chodzic i reperowac
  • Odpowiedz
@Viarus_: w ogole co ty napisales xD najpierw ze masz slabe zeby i kontrola co pol roku a potem ze masz zdrowe zeby xD zdrowe zęby to moge mieć ja gdzie u dentysty na przelomie ostatnich 10 lat bylem tylko raz na usuwanie kamienia xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 24
@pomywacz przynajmniej nie mam na tyle s-----------h genów żeby uczestniczyć we wszelkich pato tagach jak famemma czy alkomaster tudzież jakieś inne patostreamy xD ale toksyk z ciebie
  • Odpowiedz
@Viarus_: mi 8mki wyszly jak mialam 25 lat - nie wiem ile masz ty :P

ale znam to uczucie czlowiek :D ja dzisiaj ide juz ze zdjęciem pantomograficznym ustalic tylko co i jak z koronkami - czas operacyjny - prawie dwa lata tak sie bujam, wydane okolo 10k, jeszcze z 25k i bedzie cacy i bede mogla sie w koncu usmiechac i jeść orzechy i wszytsko inne co twarde :D
  • Odpowiedz
@Viarus_: I tak trzeba żyć. Mi zostały jeszcze dwa do zrobienia, ale to skromne ubytki i za kilka miesięcy je zrobię. Opieka dentystyczna leży w naszym kraju, a świadomość dbania o zęby jest jeszcze mniejsza niestety.
  • Odpowiedz