Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: Mnie zastanawia jak to możliwe,że w Chinach wykrywa się wg oficjalnych danych od kilkudziesięciu do kilkuset przypadków Covid dziennie. Jak to możliwe,że od wielu miesięcy nikt nie zmarł, skoro w innych krajach przy podobnej ilości zakażeń dziennych są pojedyncze przypadki śmiertelne, przy porównywalnym poziomie opieki medycznej np. Tajwan, Korea Płd. Mamy zakładać,że wszyscy zakażeni Chińczycy przechodzą łagodnie Covid? To logicznie ciężko wytłumaczyć inaczej niż ukrywanie prawdziwych danych przez Partię.
  • Odpowiedz
@Frygus96: ale jego początkowe wpisy właśnie takie były, były pokazaniem ciekawej strony Chin. Teraz to jest: popaczaj jak moja dupa je albo paczaj jak imprezuje z potężnymi DYGNITARZAMI i za każdym razem z wrzuconym linkiem do NOWEGO filmu na Youtube.

Nikt nie #!$%@? go tu za to że pisze z chin ale za to że quality tego co pisze o chinach znacznie spadł.

Wydaje mi się że gość nie robi sobie jaj i nie robi tego dla funu a po to by się promowac. Po prostu poczuł że bycie takim testovironem spowoduje że zawsze wyląduje w gorących i zawsze ktoś z ciekawości wbije na jego youtube (którego w tym temacie nie omieszkał podać z pięć razy). I interes się będzie kręcił. Jak widać obecna postawa mu się bardziej opłaca niż kręcenie ciekawych materiałów z Chin, skoro trzyma się tej
  • Odpowiedz
@Frygus96 przejrzyj sobie jego wczesne wpisy i obecne i porównaj to jaki był jego odbiór na początku
W początkowym etapie jego kariery tutaj nie było takiej nagonki na niego.

Mam wrażenie że jakby dał wpis, byłem w takiej prowincji widziałem to. Jest to niesamowity region słynący z tego i połączył.to z wideo na YouTube to nie byłoby takiego yebania jego osoby.

Każdy jego wpis jest prowokującym napinaniem się. W efekcie czego powstają durne wpisy jak ten. Gdzie autor po raz 30x pisze o rzezi na ujgurach wzywając go do tablicy, gdzie z góry wiadomo co on odpisze. Wpis ląduje w gorących a w 5 komentarzach jest link do jego filmiku. I obie strony są happy. Autor komentarza bo poczuł że walczy ,e zbrodniczym reżimem a Chinach i autor gownofilmikow na YouTube bo kilka wyświetleń wpadło i będzie można przed chińskimi kontrahentami pochwalić się że ma się prężenie działający kanał na
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: no musiał bym wiedziec od którego momentu go zaczeli jechać, bo ja widziałem że z dupy hejtowali go np za zdjęcie z dziewczyną (większość wykopu to przegrywy bez perspektyw na związek)
  • Odpowiedz