Wpis z mikrobloga

- Bądź Ukraińcem lvl 19
- Dorabiaj w Polszy na chleb
- Odłożyłeś trochę pieniędzy, ale czegoś ci w życiu brakuje
- Uświadamiasz sobie czego, nigdy nie zaznałeś ciepła kobiecego
- Zdecyduj się iść na divy
- Wybierasz jakąś w mniej więcej swoim wieku
- Dochodzi do tych słynnych seksów
- Diva strzela sobie selfiacza z tobą po akcie, nie wiesz o co cho, myślisz że to normalne
- Okazuje się, że trafiłeś na wykopową atencjuszkę
- Wasza słit focia ląduje na jednym z większych portali w Polsce, wraz z relacją z twojego rozprawiczania
- Brak profitu

Za każdym razem jak sobie to przypomnę to gnije z tego wydarzenia. Najbardziej randomowe gówno jakie widziałem przez ponad 7 lat lurkowania tego portalu xD
RobieZdrowaZupke - - Bądź Ukraińcem lvl 19
- Dorabiaj w Polszy na chleb
- Odłożyłeś...

źródło: comment_1640753871S8QAd2VucJBDocczRIH62g.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1224
@RobieZdrowaZupke:ejj masz rację nie pomyślałem o tym w tym kontekście. Zauważyłem jest jedną rzecz, ona była bardzo miła miła i sympatyczna dla każdego tutaj w odróżnieniu od ludzi którzy ja obrażali ciągle
  • Odpowiedz
Zauważyłem jest jedną rzecz, ona była bardzo miła miła i sympatyczna dla każdego tutaj w odróżnieniu od ludzi którzy ja obrażali ciągle


@schon: pogłaszcz chama to cię kopnie, kopnij chama to cię pogłaszcze.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke:ejj masz rację nie pomyślałem o tym w tym kontekście. Zauważyłem jest jedną rzecz, ona była bardzo miła miła i sympatyczna dla każdego tutaj w odróżnieniu od ludzi którzy ja obrażali ciągle


@schon: W sumie to troche smutlem :(
Wybrala taki zawod moze z powodu przeszlosci, albo biedy, dunno. Nie byla ani zla dla nikogo, nikogo nie obrazala a jednak spotkala sie w sumie z ‚hejtem’ bo za pieniadze pomaga
  • Odpowiedz