Wpis z mikrobloga

@janusz-pawel serio #!$%@? od roku homeoffice niby mamy możliwość pracy hybrydowej ale do biura jeżdżę 2 razy w tyg zwariować idzie

Zaplanować nic nie można bo niewiadomo co znowu wymyślą jakiś wyjazd czy coś

Znajomy był teraz w Berlinie to mówił że nawet na zewnątrz policja sprawdzała czy masz certyfikat i robią naloty na jarmarki bożonarodzeniowe i sprawdzają certyfikaty wyrywkowo
@Grzesiek1010: Ja widziałem efekty szczepionki po tym jak prezes firmy w której pracuję się zaszczepił . 70 lat ma . Jak zawsze był codziennie na zakładzie tak po 1 dawce nie było go chyba ze 2 tygodnie . Po 2 dawce dostał zakrzepicy i brał jakieś zastrzyki przez tydzien albo i dłużej . No i nie wspomniałem że wyglądał i brzmiał jakby wybierał się do świętego Piotra .
Tak będzie, ale nie co 6 tylko co 3 miesiące. Nie pójdziesz na kolejną dawkę to będziesz podczłowiekem bez żadnych praw. Nie chcesz żeby tak było w Polsce? Nie pokazuj nigdzie paszportu covidowego za wszelką cenę i bojkotuje miejsca które ich wymagają!


@Scaab: tak będzie

tak co 4h od 3:30 jak obudziły mnie dreszcze i zimny pot


@Grzesiek1010: to Cię wyjątkowo długo trzyma - może tak być, ale u praktycznie
@megawatt byle jutro było dobrze bo jadę na onkologię odebrać chemię TMZ

Skupili by się lepiej na ludziach który popadli w depresję albo siedzą od roku w domu bez kontaktu z ludźmi

Serio ostatnia szczepionka 4 5 6 na pewno nie wezmę #!$%@?ć to
@Grzesiek1010:

zdrowie bo miałem już dosyć wypełniania za każdym razem przy wizycie w szpitalu tych papierków i kontroli na wejściu


Czyli tak pół na pół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdopodobnie przechodziłeś już infekcje przed lub po szczepieniu i teraz organizm się broni bo zna intruza. A skoro go zna to broni się silniej więc i objawy silniejsze. Równie dobrze mogłaś złapać grypę, covida lub cokolwiek innego w