Wpis z mikrobloga

PiSowcy mają genialny plan na kolejne wybory
- podwyżka stóp procentowych, żeby się kredytobiorcy osrali
- inflacja tak wysoka, że 500+ i trzynastki będą gówno warte
- opieka zdrowotna trzymająca się na nitce
- pstrykanie USA, Unii i innych krajów w nosek, żeby ich zdenerwować
- jeszcze większe skłócanie Polaków
Wybory 2023. Załóżmy, że przegrywają i mają "jedynie" ~25%
- kolejna władza musi po nich posprzątać
- zanim posprząta to minie z 3-4 lat
- Polacy nie lubią spokojnej władzy
- Polacy z racji bycia biednymi, będą wyciągać rączki po pomoc i waloryzację dodatków socjalnych
- Nowy rząd: no niestety nie pomożemy, bo nie mamy kurde z czego xD

Przychodzi naczelnik Kaczyński na wiec partii i mówi:

A pamiętacie jak my dali a PEŁO nie dało?

A pamiętacie jakie fajne 500+ było? I trzynastki dla emerytów były?

A pamiętacie jak Niemcy nam zazdrościli bogactwa?

Wybory 2027

PiS 80% poparcia


#takbedzie #takbylo #kaczynski #bekazpisu
niochland - PiSowcy mają genialny plan na kolejne wybory
- podwyżka stóp procentowyc...

źródło: comment_1640723557kulsBbmUf2FqJIfjERGQLQ.gif

Pobierz
  • 73
@niochland: Przecież jak peło wróci, to muszą dojechać tych wszystkich karakanów i pozamykać w pierdlu, żeby ogarnąć jakoś ten chlew. Biorąc pod uwagę ile jest na nich twardych paragrafów, to ewentualne ozostawienie zostawienie samopas pożytku nie przyniesie żadnego a problemów multum z tym największym czyli powrotem do władzy w scenariusz takim jak ty napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kolejna władza musi po nich posprzątać


@niochland: Wychodzicie z błędnego założenia, faktycznie Tusk po pisie robił porządek starał się i nawet nieźle mu to szło, niby czemu znów miał by to robić? Żeby znów za 3 lata przyszedł pis na gotowe i #!$%@?ł to co jest wypracowane? Myślę że nawet Cesarz Tusk nie ma już do tego siły (ja bym miał już #!$%@? na jego miejscu) Nic z tego już nie
@niochland: ostatnie demokratyczne wybory już były, i to przed pisem, nawet przed informacją o pegasusie prezydenckie nie były demokratyczne a co dopiero następne heh
pis nie przegra, bo jedynym sposobem żeby ich odsunąć od władzy będzie rewolucja, a do tego nei dojdzie bo na kiełbe i piwo zawsze się znajdzie pieniądz a tyle jest Polakom potrzebne, i można ich (nas) bezkarnie doić z dorobku życia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Soojin21:

zacznijmy od tego, że nie ma szans, żeby PiS przegrał wybory w 2023


Nie zgodzę się i poczekajmy do 2023 na rozstrzygnięcie ewentualnego zakładu - jeżeli go przyjmiesz oczywiście.

O przekonanie :)

Osobiście uważam, że władzę stracą już w przyszłym roku, ale ja to zawsze jestem hurraoptymistą, jeżeli chodzi o ewentualne upadki PiSu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Odpowiem zbiorczo do wszystkich. W 2020 niedługo przed wyborami wyszła afera, że Duda ułaskawił pedofila gwałcącego własną córkę. I tak wygrał wybory. Pis jako partia również miał niezliczoną ilość afer większych i mniejszych i nie przeszkodziło im to w wygraniu każdych wyborów od 2014. Upadek PiSu to marzenie ściętej głowy. Ta partia jest po prostu ideałem dla odpowiednio dużej grupy Polaków i jeszcze długo będą rządzić tym chlewem.
@Neubert oczywiście, że się