Wpis z mikrobloga

@Logan_kapuczino: mam tylko porownanie do zwyklego stojaka bez fotela co mialem wczesniej :) ale za ta cene co bylo w promce to nic lepszego chyba sie nie kupi, nawet te skladane playseaty sa chyba droższe. Stelaz stabilny, fotel taki o, podkladka pod pedaly z t-lcm z dwoma czerwonymi (najmocniejszymi) sprezynami ciut sie ugina przy mocnym hamowaniu. Ale no nie mam bardzo porownania z czyms podobnym.
  • Odpowiedz
@ETplayer: chyba troche za drogo jednak to wychodzi, ale pewnie spróbuje. Glownie smigalem do tej pory w F1 jeszcze jak na ps4 gralem, teraz na kompie f1 i ACC mi sie spodobalo nawet. Zwykle AC musze jeszcze pokonfigurowac i jakies mody powgrywac
  • Odpowiedz
@Logan_kapuczino: gra wysyła za pomocą Xboxa telemetryczne pakiety UDP - znalazłem w internecie, że ktoś rozkodował mniej więcej co jest wysyłane. Napisałem program w C++ na laptopie który pobiera te dane z sieci lokalnej WiFi i wyciągnąłem z nich prędkość i RPM. Obsługą licznika z e46 już kiedyś się bawiłem więc umiałem mniej więcej nim sterować. Napisałem program na mikrokontroler STM32, który steruje tym licznikiem, zlutowałem prostą płytkę z przewodami, aby
  • Odpowiedz