Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy nintendo switch oled. Niedawno kupiłem tę właśnie wersję switcha i zauważyłem, że lewy joy con delikatnie się rusza tak jakby nie w 100% był wciśnięty w szynę. Z prawym joconem nie mam takiego problemu. Myślicie, że jest sens to reklamować? Wprawdzie sprzęt nowy i nie przeszkadza to jakoś zbytnio
#switch #switcholed #nintendoswitch
  • 12
@profeskasz: pewnie możesz reklamować, przy czym z tego co czytałem po opiniach ludzi, Switche mają to do siebie, że niektóre elementy są ze sobą średnio spasowane. U mnie (V2) też lewy joycon tak jakby nie wchodzi do końca.
@czmaja: Niestety Switche mają czasami takie subtelne problemy, a ten, który opisujesz, nie jest odosobniony (na przykład mowa o nim na reddicie). Może skusisz się na manualną naprawę jak na tym filmiku.

U mnie w oled oba joycony równomiernie lekko można przesunąć do góry, natomiast założyłem etui i zapomniałem o tej sprawie. Ponadto, mój "L button" wydaje lekki sprężynowy dźwięk na niecałej powierzchni, ale z tego, co czytałem na
@profeskasz: Mam białą wersję. Prawy joycon lekko ruszał się do góry. Zrobiłem sztuczkę z 2 plastrami taśmy izolacyjnej i jest OK, siedzi sztywno jak lewy. Bardzo dużo ludzi boryka sie z tym problemem, także polecam skorzystać z filmiku co kolega wrzucił wyżej.
@profeskasz: Ogólnie to normalne, Nintendo z czego co pamiętam zawsze daje luzy a unika spasowanych rzeczy. Kiedyś w 3ds to była norma. Bardziej bym się dziwił czemu prawy jest niby nie poluzowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedawno kupiłem tę właśnie wersję switcha i zauważyłem, że lewy joy con delikatnie się rusza tak jakby nie w 100% był wciśnięty w szynę. Z prawym joconem nie mam takiego problemu.


@profeskasz Nie przejmuj się. Tydzień ,dwa i ten prawy wyrówna się do lewego - też zacznie się ruszać ( ͡º ͜ʖ͡º)