Wpis z mikrobloga

Niektórzy użytkownicy tagu #raportzpanstwasrodka interesowali się też czasem losami jego kolegi Damianka z ucieczki do raju którego prezes wspiera na patronite, a ja co jakiś czas zdawałem raport co tam u niego, a więc chciałem tylko przypomnieć, że zbiórka na 10k PLN która została założona na tą dziewczynę 8 sierpnia (czyli ponad 4,5 miesiąca temu) okazała się być tak ogromnym sukcesem, że do tej pory nie powstał dzięki niej ani jeden vlog. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż za zdziwienie. Przez Filipiny przeszedł niedawno Tajfun przez co Damian nie nagrywa. Mam tylko nadzieje, że oszczedził on slumsy plemienia badziao, a jak nie to pewnie jego nowy film będzie pewnie zapowiedzią nowej zbiórki. :D

#ucieczkadoraju
c.....w - Niektórzy użytkownicy tagu #raportzpanstwasrodka interesowali się też czase...
  • 23
  • Odpowiedz
@dawid131: no chyba tak, ja tam się nie znam na tym uniwersum ucieczki do raju, ale raczej to ta slumsiara na 90% patrząc po filmach/zdjęciach. Zrobił na nią zbiórkę by jej pomóc, a widocznie zbierał na wykup od rodziny/zgodę na ślub xD
  • Odpowiedz
@Distri_guy: dostałem od kogoś bardziej zorientowanego w ucieczce do raju jak pisaliśmy sobie na dm o machaju itp i mi zarzucił w ramach ciekawostki, on nie ma już konta na wykopie.
  • Odpowiedz
@dawid131: dokładnie 3 żona i 2 porzucone dzieci z dwóch różnych związków :D

@Tfor: ja myślałem, że oni tak na ,,kocią łapę'' i że po prostu ,,pomaga'' jej rodzinie czyli robi sponsoring więc się z nią może wozić i nigdy nie pomyślałbym żeby na taki ślub chłop przystał xD
  • Odpowiedz
@Tfor: Wyciągnąć dziewczynę z ciężkich slumsów w kraju trzeciego świata która nie do końca nawet wie jakiej narodowości jest później później spamować jej zdjęciami pokazując jaki to sukces się odniosło, hmmm kojarzy mi się to z innym naszym użytkownikiem biznesmenem koneserem chińskiej kultury
  • Odpowiedz
@Tfor: To jest hit :D czemu Damianek się nie pochwalił ślubem na filmie? Gdyby to był Gapa to był domniemywał, że Teściowie z plemienia badziao podarowali córce ziemię na sprzedaż, ale tutaj to raczej kolejne dziecko wchodzi w grę.
  • Odpowiedz