Wpis z mikrobloga

#krypto #kryptowaluty #inwestycje #szesczerroad

Rozpoczynam serię wpisów o moich inwestycjach w krypto.
Będę publikował w co wchodzę i kiedy wychodzę i ewentualne zmiany na portfelu. Jestem zwolennikiem korzystania z decetralizowanych giełdach jak sushiswap czy uniswap, większa anonimowość.
Głównym celem jest osiągnięcie szczęściu zer na koncie w najbliższe kilka lat lub odpowiedniego przychodu pasywnego do kilkunastu tysięcy zł miesięcznie. Na ten moment taki pasywny dochód może zapewnić około 200 000$

Na start mam około 2600$.
600$ włożone w poświęcenie PulseChain za które dostanę 6mil PLS.
Reszta pieniążków czeka na poświęcenie PulseX oraz Liquid Loans.
Liczę, że start nowej sieci da duży wzrost w inwestycji.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@buntowniczaczupakabra
@banciur
@milox
Jest multum projektów w tym jeden w tipce który oferuje apy 20% na usdc.
200k$ x 4zl x 0.2apy i to wszystko podziel na 12mc wychodzi 13,3k miesięcznego dochodu. Wieczorem podeślę przykładowy projekt z takim apy.
Ale do 200k jeszcze daleko ()
  • Odpowiedz
@Brrrraaa Są projekty, co dają pierdyliard procent rocznie, ale ja przyjąłem taką bezpieczną wartość. Owszem, obecnie są bezpieczne projekty co dają nawet i 10%, ale moim zdaniem z roku na rok oprocentowanie może się zmniejszać, stąd też przyjąłem te "dolne" wartości.
  • Odpowiedz
  • 1
@spac_jesc_pracowac
@banciur
@buntowniczaczupakabra
@banciur
@milox

Np takim projektem jest Anchor Savings, daje stałe i bezpieczne 20% na usdc. Do tego projekt Mover zapowiada do 20% na usdc (też bezpiecznie) i można bedzie to także wrzucić na dźwignie x10. Jeżeli chodzi o samą dźwignię to może zdążyć się likwidacja przy jakiejś tam cenie USDC. Kiedyś czytałem jaka to była cena, ale na razie projekt nie jest gotowy, więc
  • Odpowiedz
@Brrrraaa na convexfinwnce jest też parę stabli powyżej 20% ale mimo wszystko to są stosunkowo ryzykowne akcje.
Ja bym takiego inwestowania nie nazywał dochodem pasywnym.
  • Odpowiedz
  • 0
@banciur Anchor działa już sporo czasu i to jest miejsce gdzie mógłbym ulokować dużą część portfela. Nie mówię, że to jest miejsce bez ryzyka, bo nawet dochód pasywny z nieruchomości niosą ze sobą ryzyko.
  • Odpowiedz