Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dwa sezony jednym łyknięciem (bo na #!$%@? spać), całkiem spoko koncepcja. Wiele nieścisłości naukowych i technicznych oczywiście, ale jak się przymknie oko na kilka głupot (no dobra, w #!$%@? głupot), to przyjemnie się ogląda.


Mimo, że wielu aktorów nie jest jakość szczególnie znanych, to zagrali całkiem całkiem. A no i wkradł się mały rasizm netflixowi względem białych w 2 sezonie w rozmowie Willforda z Laytonem, ale w sumie się po nich tego spodziewałem. Ten Willford to "zwykły biały dyktator" przecież jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony nie spodziewałem się po netflixie,


#snowpiercer #netflix #postapokalipsa #postapo
prawiedobrze - Obejrzałem dwa sezony jednym łyknięciem (bo na #!$%@? spać), całkiem s...

źródło: comment_1640688430bvHHDmbIvk73mrnXmXIq2m.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@prawiedobrze: dla mnie największą głupotą jest to że oni się jakoś magicznie teleportują z przodu na tył i zawsze z tego cisne. Jest tam te 1000 wagonów. Niech każdy ma 50 metrów no to mamy 50 km. I jest scena gdzie ktoś z tyłu idzie na przód i wbija na luzaku. No ja bym tak po 50 km nie był wyluzowany xD
  • Odpowiedz
@prawiedobrze: co do tego konceptu z objeżdżaniem całej ziemi to jestem w stanie zrozumieć że np. chcieliby mieć pogląd na zmiany na całej ziemi. Jakby zrobili kółko 300 km to by się zamknęli trochę w jednym ekosystemie a tak podczas jazdy mogą zauważyć np. że na jednym końcu ziemi robi się cieplej czy coś
  • Odpowiedz
@prawiedobrze: Ja ciągle nie mogę zaakceptować, dlaczego nie ma mnóstwa innych ludzi w jakichś bunkrach. Zbudowanie pociągu i torów musiało być wiele rzędów wielkości trudniejsze i kosztowniejsze niż zbudowanie bunkra tej samej wielkości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jakuba94: ogólnie tam jest ta kolejka pod podłogą która jeździ dość szybko. Jak są jakieś wagony hodowlane(a jest ich tam sporo), to pewnie tam przyspiesza jeszcze bardziej więc zakładam że w mniej niż 30 min da radę przejechać całość.
  • Odpowiedz