Wpis z mikrobloga

@mackbig: a Polska jest na poziomie 60 miejsca więc chyba gorzej niż porównanie do Anderlechtu
@CzaryMarek ja sprawdzałem dane z neta kiedyś, a nie Instagrama. Dodatkowo Brazylia to duży kraj i poziom 30 mln jest pewny
@wi3hu: co ty za glupoty piszesz, ze polska repra ma mniejsza wartosc?? Wartosc naszych zawodnikow jest praktycznie dwa razy wyzsza, niz zespolu Flamengo.

wartosc reprezentacji Polski: 340 milionow dolarow
wartosc Flamengo: 180 milionow dolarow

Sprawdz sobie Transfermarkt.
@CzaryMarek: człowieku w Brazylii są często rozdawane bilety za darmo, mała pula i często są to emeryci i dzieci.
#!$%@? 6 letnie dzieciaki tam mają tylko piłkę.
Zresztą co ja się będę kłócił z baranami. Sprawdź sobie w necie dane (są po portugalsku i angielsku).
Polska reprezentacja w piłkę jest słaba jak siki. Nikt się z tym nie liczy. Zobaczymy kiedy będzie jakiś awans.
@CzaryMarek: Gra? Kurde to dużo powiedziane, bo w tym wieku to my statystami jesteśmy, o ile jesteśmy. To po pierwsze.
Druga sprawa jest taka to ja mówię o tym, że lepiej mu trenować klub w lidze brazylijskiej z szansami na 3 trofea i powrót do trenowania w Europie, za większą kasę, w podobnym do swojego klimacie z ludźmi cieszacymi się gra niż w cebulandi bez perspektywy nawet awansu i z tym
@Meybah: bez różnicy, bo to spieranie się bez sensu.
Jego i tak by wywalili za brak awansu. Czyli na bank.
To uciekł za wczasu.
Do kraju z fajnym klimatem, za większą kasę i opcja pokazania się żeby na emeryturę wrócić zarobić do Europy w średniaku ligi włoskiej