Wpis z mikrobloga

Pomóżcie w wyborze (ʘʘ)

Obecnie: Xperia XZ1 compact (4/32) - zawiesza się i zapycha

Chcę: najlepiej do 6,2 cala, minimum 6/128, lepiej 8/128, tylko snapdragon, chętnie indukcja, akceptowalnej jakości zdjęcia

Rozważam:
samsung S10e, S20 i S20FE (ten za duży)
realme GT neo 2, GT ME (za duże)
sony xperia 5 (II i III za drogie dla mnie)

Co sądzicie? Może jeszcze coś innego?# smartfony #zakupy #telekomunikacja #samsung #realme
#telefony
  • 20
@caramilla: mam s10e, całkiem udany telefon. Mały, ładny, podoba mi się czytnik palca na przycisku z boku. Zdjęcia robi ok, choć wymieniłbym szeroki kąt na tele. Wady ma jak każdy nowy samsung: lekko się grzeje (nie czuć w etui, bateria jak to w każdym smarfonie (warto mieć powerbank), bezużyteczny przycisk bixby, śmieciowe aplikacje od producenta, ale możliwe do wyłączenia.
@avoner: hmm ale pojemności mi nie zwiększy, a choć mam kartę pamięci, to mogę na nią przenosić tylko zdjęcia i filmy, a reszta i tak zapycha. Mam tego soniaka już czwarty rok i pożądam zmiany XD
@caramilla: nie wiem co Wy (ludzie) trzymacie na swoich telefonach jak 32GB nie styka... Mam BB Key2LE 3/32GB i lata jak talala. Może warto zainteresować się jak działa android i co można wyłączyć by poprawić jego sprawność działania?
Pójście na łatwiznę kupując nowy fon to tak na prawdę ucieczka od problemu który i tak Cie dosięgnie ;)
@caramilla: nie kupuj takich staroci jak s10e. Jak chcesz mały telefon to jedynie iphone albo asus zenfone 8 aktualnie. Z tych wyżej wymienionych ja bym brał S20FE, ewentualnie realme gt me. Jeszcze Samsung a52s daje radę, ale wymiary ma jak S20FE.