Wpis z mikrobloga

Cześć!

Chciałbym zająć się produkcją mebli wszelkiego rodzaju, do zabudowy ale głównie wolnostojących.
Z materiałów jakich korzystam to sklejka brzozowa, płyta stolarska, stal, płyty laminowane, MDF oraz czasami drewno.
Zastanawiam się jak wyjść ze swoimi produktami do klienta. Przygotować jakieś portfolio, założyć konto na instagramie i zainwestować w reklamę? Czy może odezwać się bezpośrednio do jakiejś firmy marketingowej?
Będę wdzięczny za każdą poradę. Pozdrawiam!

#firma #dzialalnoscgospodarcza #marketing #stolarstwo #meble
  • 6
@kolego: Jeżeli chcesz do tego podejść na serio i masz fundusze to leć do firmy marketingowej, zamiast tracić czas na socialmedia, będziesz mógł się zajać szlifowaniem detali, a nie nauką pozycjonowania i promowania...
@kolego: Raczej strona www+fb - pozniej reklama google ads i na instagramie jeśli masz fajne fotki które nie są typowymi zdjęciami robionymi przez Janusza to tez można promować. Reklamy google i fb/insta ogarnie agencja reklamowa wiec jeśli nie masz chęci i czasu to polecałbym im to powierzyć. Chyba ze robisz wszystko budżetowo i eksperymentalnie, wtedy masa tutoriali od hindusów czeka na jutubie, trzeba tylko poświęcić czas.

Dodatkowo agencje ogarną Ci pozycjonowanie
@kolego ja probowalem instagram/fb market/etsy i najwiecej zlecen bylo z fb. Ale to bylo dla mnie tylko hobbbystycznie jako dodatkowy grosz, szybko mi sie przejadlo i przestałem publikować bo zmniejszalo mi to fun z tworzenia, takze nie jestem ekspertem.
Ale jakby nie patrzeć im wiecej bedziesz się chwalił na roznych platformach tym wiecej przypadkowych zamówień