Wpis z mikrobloga

jak to z tymi przepisami jest odnośnie wielkości nawi zamocowanej do szyby? potrzebny mi nowy tablet pod nawigację bo aktualny juz troche nie domaga. teraz mam chyba 7cali a chciałbym zmienić na 10 bo znalazłem taki odpowiadający mi za nawet ok cene. czepiają się takich dużych urządzeń czy to tylko mit, że max można 7cali?
#zycietruckera
  • 8
@ImeNs: większość krajów 7 cali, a w jeszcze większej jak uznają, że ogranicza widoczność to bez względu na rozmiar. Kup co chcesz i trzymaj gdziekolwiek, poza szybą, są różne uchwyty do mocowania takich urządzeń.
@ImeNs: Ja miałem 8 cali i nikt się nie dowalił, teraz mam 10 cali z małym ramkami i ogólnie samo urządzenie nie jest super większe od tego poprzedniego i nikt nic nie mówił przy kontroli. Po prostu na szybie nie mam pierdylarida rzeczy, tylko tą navi i za navi na szybie urządzenia do opłat, więc widoczność w żaden sposób nie jest bardziej ograniczona.
@TomdeX: no ja też jak jeżdżę mam tylko na szybie urządzenia do opłat i mój tablet 7calowy. ale ciężko teraz znaleźć jakiś spoko tablet w tych rozmiarach. praktycznie same niedobitki 8calowe sa no i już tylko wieksze rozmiary zostały. więc chyba nie zostało nic innego jak zaryzykować :D
@igrek97: 7calowych praktycznie nie da się dostac. Ja będę jednak polował na 8cali. A wolę tablet od zwykłej nawigacji, bo daje mi więcej możliwości.