Wpis z mikrobloga

Wardęga czemu mnie nie dziwi że znów się mylisz? Zdziwiony jesteś negocjacjami które tyle trwają i czemu sowa nie zapłaci te 50k za logo i spokój. Oczywiście że strona Francuzka po zapoznaniu się kim jest Wersow i jaka ogromna afera została nakręcona, nie ma powodu aby zaśpiewać na dzień dobry mniej jak 1mln euro bo niby czemu, może to być dla nich okazja życia to sobie teraz negocjują pół roku. Brawo Sylwestrze załatwiłeś jakiemuś Francuzowi hajs jakiego nigdy na oczy nie zobaczysz, no a teraz możesz zamknąć oczy i dalej śnić o piesku pająku który hasa sobie radośnie po bezkresach łąk
#wardega
  • 15
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Przecież Wardęga ma majątek ok 10mln pln (tak to mniej więcej opisał w wywiadzie ze stanowskim), więc już zobaczył ten 1mln ojro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to że wardega komuś załatwił hajs (prawnie należny) oznacza tylko, że zrobi jeszcze update ze sprawy, potem kolejne, potem jakiś finał i parę strimów w trakcie i hajs się będzie zgadzał. Dla niego bardzo dobrze, że ta sprawa tak
  • Odpowiedz
Dla niego bardzo dobrze, że ta sprawa tak się rozwleka, bo będzie mógł co parę miesięcy przypominać o sobie kolejnymi "aktualizacjami" i zgarniać kolejne miliony wyświetleń.


@tanczjakcizagramkolego: Czyli podpiął się jak wsza pod Wersow i zarabia na niej? A tak krzyczał na szoterów że maja czelność zarabiać na nim
Tego 10 mln nawet nie skomentuję bo wiem że niema w obiegu tylu papierków z eurobiznes
  • Odpowiedz
Brawo Sylwestrze załatwiłeś jakiemuś Francuzowi hajs jakiego nigdy na oczy nie zobaczysz


@Kroledyp: hm, wardega na jednym filmie milion złotych zarobił jak sam twierdzi więc milion euro to nie jest dla niego jakaś niewyobrażalna kwota
  • Odpowiedz
hm, wardega na jednym filmie milion złotych zarobił jak sam twierdzi więc milion euro to nie jest dla niego jakaś niewyobrażalna kwota


@grim-jack: Mówił też że sam kupi logo, mówił że tworzy własną ekipę, właściwie to nie ma rzeczy której nie mówił
  • Odpowiedz
@Kroledyp: raczej nie mówił na poważnie tego, że kupi to logo i mało kto wierzył, że to na poważnie jest XD a o własnej ekpie powtarza ciągle, że "myśli" o niej, to trochę różnica od "zakładam już teraz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Pomijajac te idiotyzmy co tu wypisałeś nawet jesli twoje domniemane teorie okazały by sie prawdą to skoro logo należy do Francuza to może sobie za nie żądać ile będzie chcial i to bez udziału wardegi. Jeżeli wersow chciała uciec od tych negocjacji trzeba było kupić logo wcześniej przed użyciem i nie miec kłopotu. Logo jest własnością francuza i to on decyduje o kwocie. Wiadomo ze wie pewnie o tym jaką
  • Odpowiedz
skoro logo należy do Francuza to może sobie za nie żądać ile będzie chcial i to bez udziału wardegi.


@anonym__: Czy gdziekolwiek ja neguję że tak właśnie jest? Pewnie że masz rację, #!$%@? się tylko do zdziwienia wardęgi czemu to tak długo trwa bo jemu sie wydaję że zażądali kwoty z 50k i da się to załatwić w jeden weekend, cały mój wpis odnosi się tylko do tego że jego "
  • Odpowiedz