Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmokSmog: szczerze mowiac, to po zrobieniu tych kilku zakonczen nie bardzo widze miejsce na wcisniecie pelnoprawnego fabularnego dlc tak, zeby nie bylo one z #!$%@? i nie #!$%@? logiki naszych poczynan w grze. V zdycha przeciez, a pomiedzy zlapaniem pasozyta a zdechnieciem ma sie podobno spieszyc zeby nie zdechnac. Nie widze tu miejsca na nowy duzy watek, przynajmniej dla tej postaci
nie bardzo widze miejsce


@Zgrywus1: wystarczy ruszyć głową Mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogą zrobić DLC jako braindance, który np. jest uszkodzony i V musi znaleźć sposób na wydostanie się z niego, mogą też użyć cyberprzestrzeni jako miejsca akcji, rozszerzyć wątki voodoo boys, albo w ogóle dać graczowi okazję wcielić się w Alt... możliwości są różne, a szanse na to, że w DLC nie będzie się grać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: to tez napisalem na koncu mojego wysrywu, ze dla V raczej nowa sciezka jest zamknieta a fabula jako braindance mi sie wydaje zabiegiem rownie biednym jak napisanie na koncu opowiadania "i nagle sie obudzil a to wszystko to byl tylko sen"
rownie biednym jak napisanie na koncu opowiadania "i nagle sie obudzil a to wszystko to byl tylko sen"


@Zgrywus1: dobrze, ze nie powiedziałeś tego Nolanowi jak pracował nad "incepcją" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wszystko zależy od tego jaką historię opowiedzą, akurat CPDR wie jak napisać wiarygodne postaci i dojrzałą historię, inspiracji cyberpunkowych jest mnóstwo... osobiście wolałbym, żeby DLC było na wzór tych z dishnored, w sensie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: prosze mi nie przypominac o Incepcji, w tamtym roku w koncu sie zdecydowalem obejrzec to wątpliwe arcydzieło i po 2,5h seansu stwierdzilem ze gówno i strata #!$%@? czasu, bardzo zły byłem

@SmokSmog tym tempem to na RTX 5080... Jestem na 99.99% pewien, że do jesieni 2022 (premiera RTX 4000) nie wyjdzie fabularny dodatek, a ledwo "next gen" patch, który załata stare bugi i wprowadzi kilka nowych.