Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Swój prezent opisuje trochę późno, ale to trzeba było usiąść na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim mikołajem był w tym roku @mako37 :D Przy otwieraniu skrytki w paczkomacie spotkały mnie delikatne problemy, bo nie chciała się otworzyć XD Był dźwięk, że chce ale nie może. Na szczęście niedawno ktoś na wykopie pisał o podobnym problemie i pani na infolinii poleciła mu uderzanie pięścią w drzwiczki XD Tak też zrobiłem, przy kolejnej próbie otwarcia uderzyłem pięścią w skrytkę i się otworzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W skrytce patrzył się na mnie Pan moderator znajdujący się na śmiesznym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W paczce znalazłem Lego, kubek z możliwością doczepiania klocków, zestaw do uprawy papryczek, zestaw zabawek dla kota, skarpetki oraz słodycze. Były również pierniczki własnej roboty, były naprawdę dobre. Skarpetki już były na stopach, Lego już złożone, papryczki jeszcze muszą trochę poczekać z wysiewem :v
Teraz czekać na wielkanoc, wszystkich świętych i w końcu kolejna edycja #wykopaka będzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
#pokapake
Fishuur - Swój prezent opisuje trochę późno, ale to trzeba było usiąść na spokojnie (...

źródło: comment_1640543240DflIFbNxwXVeN59XkGi3jY.jpg

Pobierz
  • 5
@Fishuur tyle czasu czekałem już myślałem że #!$%@? #!$%@?łem i się nie podoba paczka ( ) pudełko LEGO niestety już do mnie przyszło pogniecione nic nie mogłem zrobić xd