Wpis z mikrobloga

@Soczi: Grałem dzisiaj sporo w eliminatora i zauważyłem że w przeciągu 10-15 sek ludzie zdobywają samochodu 7-8lvl... Chyba są jakieś niezmienne miejsca zrzutu i niektórzy wiedzą gdzie startować
Niestety nie ja ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcjan93: w FH4 nie grałem, ale widziałem kilka gier i wydaje mi się, że są podobnie jak tam są rejony, gdzie można znaleźć więcej dropów.
Wczoraj kolejnego wygrałem i kolejne 4 dość szybko przegrałem :)
  • Odpowiedz
@Soczi: miałem kilka gier z dropem na początku rzędu 5-7, raz nawet mi się trafił na początku RS200 z 10 poziomu (drop w tej małej wiosce rybackiej na wschodzie) - ale przeważnie 2,3 poziom :) moja taktyka - od początku agresywnie, szczególnie jak dorwiesz auto 4-5, wtedy można szybko zdobyć wysokopoziomowe samochody - dla mnie Eliminator to jedna wielka loteria, sprowadzająca się czasem do tego kto nie trafi w drzewo :)
  • Odpowiedz
od początku agresywnie

@M4ci3jS: tak robię. Jakiekolwiek auto 3+ i szybko wyzwanie przeciwnika. Wczoraj było inaczej, zdobyłem szybciutko auto z 5lv, a tu typ podjeżdża 10lv :D

dla mnie Eliminator to jedna wielka loteria, sprowadzająca się czasem do tego kto nie trafi w drzewo

@M4ci3jS: jak każdy battle royale, albo trafisz na miejsce pełne skarbów, albo same szroty. Ale, że w strzelankach nie ma rozbijania się o drzewa ;)
  • Odpowiedz
na reddicie macie mapę z miejscami gdzie są generowane dropy

@kubakabana: ja zawsze wybieram południowo wschodnią część mapy, bo 3-4 dropy zawsze tam trafię.
  • Odpowiedz