Wpis z mikrobloga

@Jurigag: Z ciekawości, jaką zatem narrację powinny przyjąć media? Zgadzasz się z tym, że występują nowe zgony z powodu covid? Nie zgadzasz? Że śmiertelność jest większa u osób starszych? Czym się wg Ciebie różni narracja w sprawie zapobiegania zarażeniu w wykonaniu TVNu od tej z TVP? Bo trochę nie wiem do czego pijesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jurigag: no ale przecież tak właśnie może być. Kwestia tylko oceny ryzyka. Znajoma w zeszłym roku tak właśnie zaraziła matkę, która zmarła po nowym roku. Co nie zmienia jednak sytuacji, że czas nauczyć się żyć z wirusem normalnie.
@widmo82: przecież właśnie ci napisałem że w tvp jest taka sama propganda także o co ci chodzi ? leci czarno za wmawianie mi coś co uważam inaczej, uważam że w obu kanałach #!$%@?ą tak samo potłuczeni ludzie
@Jurigag: Dane GUS podaja, że wzrost liczby zgonów w 2020 to 68 tys., w tym z powodu samego covidu zmarlo 41,5 tys. ludzi co stanowi 9% wszystkich zgonów (pozostałe to często pochodna nadmiernego obciążenia szpitali). Naprawdę uważasz że to zupełnie pomijalna ilość i nie powinniśmy przedsięwziąć żadnych środków zapobiegawczych mających na celu zniwelować przyrost zachorowań i zgonów? Czy można to w ogóle porównywać z wypadkami komunikacyjnymi, które też staramy się od
@3denos: a kto mówi że nie powinniśmy przedsięwziąć żadnych środków? gdzie napisałem takie coś? na pewno takimi środkami nie są straszenie w TV że jak pojedziesz do rodziny to jesteś siewcą śmierci, kolejny na czarno wskakuje za wmawianie mi czegoś czego nie napisałem nigdzie