Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Mam pomysł na naprawę sytuacji demograficznej w Polsce. Mianowicie wystarczy zapłacić kobietom z innych krajów za wynajęcie ich macic i zapłodnione w invitro zarodki od dawców nasienia i dawczyń komórek jajowych z Polski im wszczepić a jak już dzieci się urodzą to przewieźć je do naszego krsju, ale jako że że Polacy nie chcą zajmować się opieką nad dziećmi 24/7 to stworzyć stanowiska gdzie będą się tym zajmować ludzie zawodowo, ludzie będą chodzić normalnie do pracy do zakładu wychowującego nowych obywateli, zarobki muszą być bardzo atrakcyjne aby nie brakowało chętnych. Jak komuś się znudzi wychowywanie nieswoich dzieci to po prostu będzie mógł zmienić pracę, zresztą będzie to praca zmianowa i np. 6 czy 8 h opieki i potem cyk powrót do domu zajmować się swoimi sprawami. Jak myślicie, co może pójść nie tak? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#demografia #dzieci #polska #przemysleniazdupy #neuropa #4konserwy #surogacja #dzietnosc
R187 - Mam pomysł na naprawę sytuacji demograficznej w Polsce. Mianowicie wystarczy z...

źródło: comment_16405084822AkFmTxwLRm1rCkKj4w2sU.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@vrim: Przecież im społeczeństwo jest bogatsze tym mniej chce mieć dzieci. Nigdzie w Europie nie ma wskaźnika zbliżającego się do progu zastępowalności pokoleń czyli 2.1 dziecka na kobietę, a zauważ że do liczby kobiet wliczają się też takie po 50 które już dzieci mieć nie mogą i jest ich bardzo dużo, czyli na młodą kobietę spada chyba wymóg posiadania czwórki czy piątki dzieci aby Europa przestała wymierać xD Ludzie maja
  • Odpowiedz
Przecież im społeczeństwo jest bogatsze tym mniej chce mieć dzieci.


@R187: kłamstwo, przez ostatnie 4 wieki rosła zarówno zamożność jak i dzietność.

Depopulacja jest związana z d* **kratycznym systemem i opieką społeczną która zniechęca do posiadania dzieci.

#bekazdkracji
  • Odpowiedz
@R187: Nie chodzi o sam dostatek materialny, ale o to, że obecnie kobiety praktycznie muszą pracować, by być w stanie funkcjonować na w miarę zadowalającym współcześnie poziomie. Wiele z nich nie może sobie pozwolić na pracę niezawodową w domu.
  • Odpowiedz
im społeczeństwo jest bogatsze


@R187: Koincydencja nie oznaczy przyczynowości. Wydaje się, że im więcej socjalizmu i większe uprzywilejowanie kobiet, tym mniej dzieci.

Ameryka po wojnie - najbogatsze państwo świata, czy tam był niż
  • Odpowiedz
@Kjedne: No ale to socjalizm miał powodować niską dzietność a nie wysoką, już się gubię, tak napisał @7160:

im więcej socjalizmu i większe uprzywilejowanie kobiet, tym mniej dzieci.
  • Odpowiedz
@R187: przyszłość tego systemu bardziej dostrzegam w planowanym samobóju niż takiej smutnej egzystencji w coraz bardziej psującym się mięsnym automacie. Zresztą każdy powinien jakoś myśleć o przyszłości, wiem, że to dokładnie z tego powodu w USA wprowadzili system zabezpieczeń socjalnych, ale mam prawo żyć ideałami :p
  • Odpowiedz
@R187: prawica zwłaszcza polska rozkoszuje się umierającymi emerytami stąd ich proepidemiczne wysilki więc ponownie wszystko jest na swoim miejscu ((oo))
  • Odpowiedz
poczekaj, to po co nam wysoka dzietność skoro jeśli ludziom żyje się lepiej to nie chcą dzieci?


@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: no dokładnie, po co mieć dzieci, skoro masz opiekę publiczną i emerytury.

Problem jest jeden, jeśli państwo zbankrutuje a zbankrutuje bo obecnie opieka zdrowotna, emerytury i zasiłki to piramida finansowa, to ogromne większość tych bezdzietnych ludzi będzie stała pod kościołem jak są wierzący lub poddadzą się eutanazji jak są niewierzący ( ͡
  • Odpowiedz
Wydaje się, że im więcej socjalizmu i większe uprzywilejowanie kobiet, tym mniej dzieci.


@7160: W czasach PRL rodziło się więcej dzieci niż teraz. To samo z pozostałymi krajami bloku wschodniego.
  • Odpowiedz