Wpis z mikrobloga

@winsxspl: Jak najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) Volkswagen to raczej duża marka/grupa, natomiast Dacie można dodać do jakiejś kompilacji np. Need for Speed: Eastern Europe Unleashed, razem z naszymi syrenkami 125p itp (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@krykoz: Dla mnie ulubiona to Underground 2, natomiast Porsche mocna nostalgia - czasy zbierania gum Turbo, kolekcja Auto Światów i ogólnie zajawka samochodowa, a tutaj jedna z pierwszych gier na własnym PC, z wbudowanym Auto Światem, i zbieraniem samochodów jak z gum Turbo ( ͡º ͜ʖ͡º).

@krystiano_ps3 No mam tę gre na Steamie, ale jednak jazda po zamkniętych torach to nie to samo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@motorbreath87: świetna gra, pozostałe z cyklu nawet nie mają startu do niej. Trasa przez las w Szwajcarii ocieka niesamowitym klimatem. Miesiąc temu próbowałem jeszcze uruchomić grę ale wywala przed każdym wyścigiem.. i niestety żadne triki nie dały temu rady.
  • Odpowiedz
  • 5
@motorbreath87 Jezu typie. Share feelings. Moja ulubiona cześć to też U2, ale największą nostalgia to porsche 2000. Kilka miesięcy kupiłem sobie to grę w oryginale na allegro i przeszedłem kampanię i factory drive. Takie spełnione marzenie z dawnych lat!
  • Odpowiedz