Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 439
Jestem z siebie dumny, bo wszystko oprócz gładzi i instalacji zrobiłem sam. Było czasami ciężko, bo uczyłem się wszystkiego od zera i brakowało trzeciej ręki, ale to był dobry czas - miałem poczucie celu i fajne zajęcie. Ktoś powiedział, że mam teraz nowy fach w ręku. Teraz (już fachowcy) układają panele i glazurę i niebawem będę się urządzać. #chwalesie
Jonn - Jestem z siebie dumny, bo wszystko oprócz gładzi i instalacji zrobiłem sam. By...

źródło: comment_1640421218uiwZ87A5vh9TiPINZYVfM4.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@KedzioRRz: dziękuję! Ja też mam strop drewniany, ale nie było potrzeby wzmacniania. To ponad 100 letni (poniemiecki) dom z potężnymi i zdrowymi belkami stropowymi. Więźba dachowa także całkowicie zdrowa. A jak jest u ciebie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lichwiarz: to drożek do podciągania ;)

@Jonn: Zarąbisty ten drążek. Zasłonka nie będzie przeszkadzać po odsunięciu.

Widzę też miejsce na klimę? Trochę nietypowe wymiary.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zjadlbymbanana: dziękuję! Głównie YT oraz instrukcje producentów, jak np. Rigips czy Knauf. Wielu fachowców dzieli się swoją wiedzą, trzeba tylko umieć ocenić ich fachowość. Popełniłem też kilka błędów, które musiałem poprawiać. Trzeba też to lubić. Początkowo miałem też ograniczony budżet więc musiałem wybrać: nadal czekać, albo wziąć się do roboty samemu.
  • Odpowiedz