Wpis z mikrobloga

nie było żadnego powodu by ten typ tam był, a jednak chciał tam się dostać by pobiegać z karabinem wśród zdziczałego tłumu¯_(ツ)


@Wlasciciel_prawakow: Powód był taki, że to było miasto w którym pracował, oraz miał rodzinę i znajomych. Do tego został poproszony przez znajomych o pomoc w ochronie komisu samochodowego (chyba komisu, bo już nie pamiętam) ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: no no gaszenie śmietników i tzw „small fires” ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadawałbyś się na pomocnika Thomasa Bingera.
Nie wiem jakie środki obrony ja bym zastosował gdyby jak to nazwałeś „zdziczały tłum” atakował przykładowo mój dom ale rozumiem, że skoro gaz pieprzowy by nie wystarczył, karabin szturmowy według Ciebie jest zbyt niebezpieczny to już zwykły glock jest ok? A może w takiej sytuacji lepiej po prostu
  • Odpowiedz
Bronicie agresywnego #!$%@?


Gdyby to chłopak był agresorem, to nie byłoby mowy o samoobronie.

ale gdyby nie pojechał tam cwaniakować, to luzie by żyli, a on nie musiałby przechodzić przez proces.


@Creed-Bratton: Problem jest z tym argumentem jest taki, że z łatwością można go wykorzystać przeciw ludziom robiącym zamieszki. Gdyby nie ludzie robiący #!$%@? w mieście na miliony dolarów, to nie byłoby potrzeby, żeby ten chłopak tam się pojawił ¯\_(ツ)_/¯

Agresywny
  • Odpowiedz
Skoro tak, to chciałbym bardzo być takim "śmieciem"


@grzsci: Myślę że już jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop chciał sobie postrzelać, bo ma coś nie tak z banią mocno, co zresztą potwierdza jego wcześniejsza historia, no ale wiadomo - nowy bohater wyk0pków i wzór do naśladowania.
#!$%@?, tyle już lat, a mentalnośc prawicowego wyk0pka nadal na poziomie gówna.
  • Odpowiedz
  • 2
Chłop chciał sobie postrzelać


@Creed-Bratton Czyli chłop poszedł sobie postrzelać, ale jedynie do kogo strzelił, to osoby które go zaatakowały? Nie no, powinieneś siedzieć w sądzie jako prokurator z tak mocną linią oskarżenia.
  • Odpowiedz
@ElonMelon: no gdyby to chodziło o jego dom czy idk okolicę 500m od domu to bym zrozumiał xd no i ofc glock byłby lepszy, bo jak już jest chaos w tłumie to widok random chłopaka z karabinem szturmowym sprawia, że "ogłuszona" i zdezorientowana przez tłum osoba zakłada, że taki osobnik to zagrożenie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
no gdyby to chodziło o jego dom czy idk okolicę 500m od domu to bym zrozumiał xd


@Wlasciciel_prawakow Chodziło o miasto w którym pracował, miał rodzinę i znajomych. Czyli chłopak pomagał w obronie swojej społeczności.

no i ofc glock byłby lepszy, bo jak już jest chaos w tłumie to widok random chłopaka z karabinem szturmowym sprawia, że "ogłuszona" i zdezorientowana przez tłum osoba zakłada, że taki osobnik to zagrożenie ¯_(ツ)


Dokładnie
  • Odpowiedz
  • 2
no gdyby to chodziło o jego dom czy idk okolicę 500m od domu to bym zrozumiał xd


@Wlasciciel_prawakow I jeszcze jedno co do tego. Ludzie na różne protesty przyjeżdżają z innych miejscowości oddalonych nawet o setki kilometrów, aby protestować, oraz walczyć w czyjejś sprawie i pewnie to jest dla Ciebie ok. Sam jechałem 25km gdy były protesty o aborcję. Ale chłopak jadący 30minut do pomocy obrony miasta, w którym pracuje, ma rodzinę
  • Odpowiedz