Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #telefony

Murki,

Dziewczyna chce się przesiąść na iOS. Stoimy przed wyborem 12 vs 13 mini. Za 12 przemawia jedynie rozmiar, sam mam 13 mini i wydaje się jej zbyt mały.

Czy kupowanie teraz 12 w podstawowej wersji 64gb to nie głupota? Wiadomo, dołożyć do 13, ale to różnica 600 złotych.
  • 12
@jezussek: jezeli możesz ładować baterie 2-3x dziennie to bierz 12 ona ma strasznie krótkie czasy działania


@grzysztof: haha co za bzdury, musiałby siedzieć na telefonie 24 na dobę, żeby tyle ładować

@jezussek: Pytasz czy kupno telefonu z 64 gb pamięci za 3600 zł to głupota? Odpowiedz sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Alex_mski: masz 50GB w iCloud za 4zl, opcja dużo lepsza niż lokalna
@jezussek: mam 13 mini i jest to porażka. Taki mały ekranik to można kupić dla 10-letniego dziecka jako zabawkę. 12 mini to podobno jeszcze gorzej bo bateria gorsza. Ogólnie kamerki to shit - zobacz sobie sam jakie flary latają nocą
@jezussek: jak to ma być główne urządzenie do konsumpcji treści, to większy ekran się przyda. Jak ma służyć jako narzędzie do komunikacji i przy okazji jakieś media, to mini jest spoko. Mam 12 mini, w nienawiści do dużych telefonów się wychowałem i go uwielbiam. Na spokojnie cały dzień na jednym ładowaniu daje radę. Nie muszę używać dwóch rąk albo jakoś wyciągać kciuka. Nie wziąłbym większego telefonu w tym momencie
@luxixa: podrzuć screena z ostatnich 24 godzin. Będzie lepiej widoczne. :D Zastanawiam się nad zmianą 11 na 13 Mini i w sumie nie wiem czego się spodziewać po tym telefonie, bo każdy inaczej korzysta z telefonu i niekoniecznie będzie trzymać u mnie tak samo.