Wpis z mikrobloga

Dotarła i do mnie moja #wykopaka więc robię #pokapake! W tym roku miałem przyjemność otrzymać paczuszkę od @karmelkowa - wspaniała Mirabelka, zdecydowanie polecam wykopakowiczkę! (σ ͜ʖσ)
Mój Mikołaj nie miał łatwego zadania - mam sporo dość technicznych zainteresowań, ale wzięła wyzwanie na klatę i na szczęście udało się jej znaleźć bardzo ważne dla mnie punkty zaczepienia i na ich bazie przygotować paczkę. Jestem w trakcie dużych zmian nawyków żywieniowych oraz nauki kucharzenia, więc wszystkie gadżety do kuchni mile widziane :) W paczuszce też znalazłem kilka ciekawych składników do dań, które nie trafiły do paczki przypadkowo. Nie mogło również zabraknąć słodyczy - choć w opisie wskazałem, aby nie były to duże ilości - to moja Mirabelka się postarała i wybrała takie wersje zdrowsze bądź nawiązujące do moich zainteresowań. Gry będą dzisiaj rozgrywane przy blasku zapachowej świecy stojącej niedaleko choinki, na której wiszą już nowe ozdoby. Znalazło się również coś dla mojego różowego paska :)
Z tego miejsca chciałbym Ci @karmelkowa jeszcze raz serdecznie podziękować za tą świetną paczuchę, zrobiła mi dzień! Życzę Ci wesołych i spokojnych świąt!
Pobierz dobry_programista - Dotarła i do mnie moja #wykopaka więc robię #pokapake! W tym roku...
źródło: comment_1640341113TrE4n4ftdESV4V2uSOA6Xd.jpg
  • 3