Wpis z mikrobloga

@raven_raven: Przecież to lewaki cenzurują zwrot "wesołych świąt" i nie udawaj że chodzi o cokolwiek innego. Cała reszta świata po prostu ciśnie z tego bekę. Masz nawet w tym wątku przykłady ludzi, których triggeruje życzenie im wesołych świąt. Każdy normalny człowiek ma na to #!$%@? i się nie obrazi jak mu to powiesz nawet jak nie jest religijny albo wierzy sobie w coś tam innego.
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: żadne lewaki niczego nie cenzurują, właśnie w tym rzecz xD. Żyjecie w oblężonej twierdzy, bo wszyscy wszędzie życzą Merry Christmas albo Wesołych Świąt, oraz Happy Holidays. To ostatnie jest też poprawne i zamiennie używane w międzynarodowym kontekście, szczególnie jeśli adresowane do wielokulturowych odbiorców. Czasami trzeba wyjąć głowę z dupy tylko, żeby to zrozumieć, a nie szukać problemu tam, gdzie go nie ma.
  • Odpowiedz
gdzie tu poprawność polityczna? Ja nie obchodzę świąt Bożego Narodzenia więc czemu ma mi ktoś życzyć wesołych świąt?


@Rvxdbnu: A ja nie mam urlopu więc nie ma co mi życzyć udanego urlopu. Natomiast celebruję święta - niech w takim razie nic nie życzą skoro nic nie dotyczy wszystkich. Zgadza się?

Przy okazji jak idziesz na urlop w lipcu też wszyscy życzą ci 'happy holidays'?
  • Odpowiedz