Wpis z mikrobloga

@Clefairy: jak ty taki jestes przechrzescijanski to moze sobie w domu snopek postaw?
Do Polski przenieśli ją niemieccy protestanci na przełomie XVIII i XIX wieku (w okresie zaborów) i początkowo spotykana była jedynie w miastach. Stamtąd dopiero zwyczaj ten przeniósł się na wieś, w większości wypierając tradycyjną polską ozdobę, jaką była podłaźniczka czy jemioła oraz popularny od XIII w. żłóbek[3], oraz zastępując znacznie starszy[4], słowiański zwyczaj (znany jeszcze z obchodów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@KorwinizacjaPrzelyku:

Ale co ty mi tu pierdzielisz o tym kiedy katole #!$%@? zwyczaj przystrajania drzewka xD

Dlaczego wielki katoliku obchodzisz urodziny Jezusa kiedy się nie urodził? I o co ci chodzi z tym drzewkiem? Na ciul je przystrajasz na czas zamyślonych urodzin 24 grudnia?

Wielki wyznawca Jezusa, który odbchodzi pogańskie święta.
  • Odpowiedz
oni nie obchodzą swiat tylko maja wakacje


@kfiatek_na_parapecie: Odezwij się, jak będzie potrzebował kogoś, kto zna angielski, to ci przetłumaczę

Why does the “Happy Holidays” or “Merry Christmas” debate exist?

In the US, the period from late November until early January is lumped together as “the holiday season.” You’ve got your biggies like Thanksgiving, Christmas, Hanukkah, and New Year’s, plus dates that get not quite so much attention, like Kwanzaa,
  • Odpowiedz
  • 14
@Kuklak Czego Ty wymagasz od kogoś o inteligencji komara? Pewnie zauważył końcówkę maila podczas zamiatania podłogi, bo ktoś akurat odszedł od biurka i nie wygasił monitora. #!$%@? prawackie kiepy, o wszystko się przysrają i jeszcze powiedzą że to przez lewaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czego Ty wymagasz od kogoś o inteligencji komara? Pewnie zauważył końcówkę maila podczas zamiatania podłogi, bo ktoś akurat odszedł od biurka i nie wygasił monitora. #!$%@? prawackie kiepy, o wszystko się przysrają i jeszcze powiedzą że to przez lewaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Danicen: Ktoś się czuje represjonowany, bo dostał "Wesołych Świąt" zamiast "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia"?
  • Odpowiedz
@Kuklak OP ¯_(ツ)_/¯
@kfiatek_na_parapecie Drzazgę w oczach u innych widzisz, a belki w swoim nie czujesz... Czy jakoś tak, szczerze mówiąc mam to w dupie. Skup się na swoich świętach, zrób karpia, zajedz pomarańczą i uśmiechnij się dostając skarpetki pod choinkę. Święta mi się kojarzą z czasem radości, miłości i wesołego nastroju, a takie ultrakatole (którzy o ironio powinni być z założenia przepełnieni miłością do bliźnich) tylko go psują. Spasuj
  • Odpowiedz
Drzazgę w oczach u innych widzisz, a belki w swoim nie czujesz... Czy jakoś tak, szczerze mówiąc mam to w dupie. Skup się na swoich świętach, zrób karpia, zajedz pomarańczą i uśmiechnij się dostając skarpetki pod choinkę. Święta mi się kojarzą z czasem radości, miłości i wesołego nastroju, a takie ultrakatole (którzy o ironio powinni być z założenia przepełnieni miłością do bliźnich) tylko go psują. Spasuj pan troszkę.


@Danicen: jestem
  • Odpowiedz