Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy poza AutoBohaterem ;) są w kraju jakieś podobne firmy, gdzie można w miarę pewnie i bezpiecznie kupić używany samochód? A może salony wyprzedające używane? Ale słyszałem, że to się nie opłaca, bo mają tylko poleasingowe i poflotowe modele... Poradźcie proszę.
#motoryzacja #samochody #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c4fc8addfc93000ae0e4f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: samochód poflotowy czy poleasingowy nie znaczy od razu, że jest to trup. Wiadomo, ze spora część z nich to auta wyjeżdżone do końca , ale wśród nich da się znaleźć na prawdę ładne okazy . Na dzisiejszym rynku zauważam, ze najgorsze samochody są od osób prywatnych , nawet przy importach z Niemiec nie ma takich badziewi jak u poddomowych januszy.
Jakbym miał szukać samochodu dziś to raczej nie ograniczyłbym się
ZazdrosnaSamica: Ogólnie polecam kupować od dobrych znajomych. Ja kiedyś kupiłem auto od znajomego, który w dodatku był mechanikiem (co prawda nie samochodowym, a takim w dziale utrzymania ruchu w fabryce) i sam wszystko naprawiał. Nie żałuję, bo choć zapłaciłem cenę rynkową, to przynajmniej miałem pewne auto.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua