Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mrabelki,

2 miesiące temu rozstałam się z niebieskim po 2 latach. To był toksyczny związek, bo on chciał, żebym była kimś innym, a ja chciałam, żeby on był kimś innym. Uczyłam się go kochać takim, jaki jest, z różnymi rezultatami, on miał obraz mnie w swojej głowie i nie chciał z niego zrezygnować. Kłóciliśmy się cały czas i ze stresu cały czas chorowałam. Przez te 2 miesiące od rozstania nie było dnia, żebym nie płakała. Wczoraj w przypływie stanów depresyjnych oglądałam suknie ślubne (i dodawałam je do ulubionych), chociaż ostatnią rzeczą, jakiej bym chciała, to wychodzić za niego za mąż. Potem oglądałam piękne domy i myślałam sobie, jak fajnie by było tam zamieszkać razem. Mózg zastanawia się, za czym tęsknię, a moje serce snuje wizje, że mogłyby być tak pięknie, gdyby tylko...... Więc to takie kłamstwo. Coś, co nie istnieje. I ja wiem, że to kłamstwo, ale nie potrafię sobie z nim poradzić. Snuję się po domu jak duch, praca mi nie wychodzi, często płaczę.

I chociaż z reguły widzę ciemność i oszukuję siebie, czasem widzę też bardzo blade światełko w tunelu.

Do wszystkich, co przechodzą żałobę po nieudanym związku, albo po miłości, która nie wyszła – trzymajcie się! Czasem światło, żeby pojawiło się w tunelu, musi dotrzeć z bardzo daleka, i trochę mu to zajmuje.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c4df14ddfc93000ae0e34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i Mrabelki,

2 miesiące tem...

źródło: comment_1640293236j15v3DNxUl7OtgJZqYC8CT.jpg

Pobierz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli jest się w związku z bardzo mądra osoba która chce żebyście się zmienili, może mieć czasem racje.

Życie to ciągła nauka, polemika z samym sobą, rozwój nie tylko zawodowy ale i duchowy. Zmiana swoich nawyków jest bardzo ciężka ale i możliwa.

Niestety obecnie wszyscy swoje niedoskonałości zwalają na indywidualizm. A to szkodzi nie tylko związkom i relacjom między ludzkim ale także osobom które nie chcą się rozwijać.

Ja jestem