Wpis z mikrobloga

@dreaper: Ja myślę że nie chodzi w tym prawie Godwina o to, że to obraża atakowanego, tylko o jałowość i całkowitą absurdalność takiego argumentu. To po prostu nic nie znaczy oprócz podświadomego "nie wiem co napisać, a przecież nie napiszę że wygrałeś bo się z tobą nie zgadzam!!"
@eQuuS:

ze uwazasz ze znajomosc muzyki polega na zapoznaniu sie z dyskografia 50 artystow.


Dobry boże, po czym to wywnioskowałeś?o0 Znając 50 artystów to znasz się za przeproszeniem na gównie a nie muzyce. My point is mówiąc z angielskiego - żeby się wypowiadać u muzyce musisz mieć eklektyczny gust i baaardzo wiele odsłuchanych artystów, bo inaczej po prostu twoje zdanie jest nieważne. Dlaczego? Bo skąd możesz wiedzieć, że Rammstein jest słaby,
@derponator: sam pokazałeś klasę wypisując, że r+ jest fatalnie, a niemiecka muzyka jest super. Ok każdy ma swoje zdanie, szanuje je. Tylko powiedz, po co to piszesz pod wpisem z teledyskiem zespołu, którego rzekomo nie tolerujesz, nie lubisz i nie szanujesz? Ja mam swoje zdanie, ale nie wchodzę np. specjalnie pod teledyski z rapsami tylko po to, żeby je hejtować.

Nie podoba mi się? to omijam je szerokim łukiem, a nie
@ElCazador:

Ja mam swoje zdanie, ale nie wchodzę np. specjalnie pod teledyski z rapsami tylko po to, żeby je hejtować.


Ja też nie wszedłem na youtube i nie szukałem Rammsteina, tylko on przyszedł do mnie, na mikrobloga.

@eQuuS: Cenienie muzyki z powodu jej historii, jak powstała itp. to dla mnie bezsens. Oczywiście sama w sobie historia muzyki jest bardzo ciekawa i pouczająca, ale na pewno nie powinna być traktowana jako
@derponator: tak samo jak tysiąc innych wpisów na mirko. Nie zauważyłem, żebyś na każdym się udzielał(całe szczęście), więc twój argument, że "teledysk do ciebie przyszedł na mirko" jest nijaki.
@ElCazador: Bo muzyka to temat bliski mojemu sercu akurat i jestem pewny, że gdybyś zapoznał się z większą ilością muzyki to przyznałbyś mi rację. Niestety musiałbyś to zrobić z otwartym umysłem a nie podejściem "no ten gówniak polecił więc na sto procent nie ma racji!!".
@ElCazador: Widzę, że lubisz dopisywać sobie rzeczy których ktoś nie powiedział - nigdzie nie napisałem że jestem guru i że jestem najlepszy, ale to co napisałem o zapoznaniu się z większą ilością muzyki to wiem z doświadczenia, już nie jedna osoba się tak nawróciła.