Wpis z mikrobloga

Rafał Trzaskowski przegrał w 2020 roku w drugiej turze z Andrzejem Dudą TYLKO o bagatela 400k głosów.

Tym samym Andrzejem Dudą, którego stronnictwo polityczne, tj. PiS, w kampanię wyborczą zaprzęgło cały aparat państwa, media publiczne, budżet państwowy, a teraz okazuje się, że również regularnie podsłuchiwało polityków opozycji i szefostwo sztabów wyborczych.

Jak ogromne miernoty nami rządzą.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow
T.....s - Rafał Trzaskowski przegrał w 2020 roku w drugiej turze z Andrzejem Dudą TYL...

źródło: comment_16402829893BJsBZGYUKhAzJD3oWHngC.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tom_Venus: w 2015 UKIP zdobło 12.6% głosów i dostało tylko 1 miejsce w parlamencie, a podobno Polska jest "mniej demokratyczna"

w 2016 trump wygrał przez ich system elektorski w stanach mimo że technicznie miał mniej głosów

nie tylko 400k głosów to nie jest mało
ale też należy pamiętać że sam rafau dostał z 400k głosów ekstra od diasporaków którzy politycznie zatrzymali się 10-12 lat temu
  • Odpowiedz
@SirSherwood: tak, tak. Akcja, na którą się nabrały głównie Neuropki, bo sami politycy Konfy mówili, że to nie ich sprawka, że to ustawka PiS i nie opierają akcji.

Za to akcja zmiany kandydata KO w ostatniej chwili ma Trzaskowskiego zapewniła PiS rządy. Holowania w każdym sondażu lekko wygrywał z Dudą. Gdyby nie KO i ich blamaz to dziś nie byłoby Dudy na stołku.
  • Odpowiedz
@dubstract: To być może prawda, że gdyby KO zostawiło Kidawe, to pewnie by wygrał Hołownia. Ewentualnie gdyby startowali od początku z Trzaskowskim. Bo trzeba przyznać, że ładnie Trzasowski zawładnął sceną na tą chwile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale szczerze było bardzo blisko, zaledwie 400k głosów.
A ta akcja JAK NAJBARDZIEJ miała wpływ na wyniki. 51% wyborców Bosaka zagłosowało na Dude. Co daje około 650k wyborców. Z
  • Odpowiedz
@SirSherwood: nie, ta akcja nie miała żadnego znaczenia. Konfa i Bosak wg przedwyborczych sondaży podbierała część elektoratu PiS. Serio wierzysz, że gdyby nie ta propagandowa akcja PiS, wyborcy, którzy są konserwatywni i są byłymi wyborcami PiS, zagłosowałoby na Trzaskowskiego, który epatował tęczą?
  • Odpowiedz
@dubstract: Ja myślałem, że wyborcy Konfy są wolnościowcami i się brzydzą socjalistami z PiSu, i już wolą tęcze kapitalistyczną Trzaskowskiego, niż konserwatyzm socjalistyczny PiSu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@SirSherwood

Ja myślałem, że wyborcy Konfy są wolnościowcami i się brzydzą socjalistami z PiSu, i już wolą tęcze kapitalistyczną Trzaskowskiego, niż konserwatyzm socjalistyczny PiSu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zastanawiam się czy jesteś tak ubogi intelektualnie czy to ślepa wiara.

Wyborcy Bosaka to pisowcy i
  • Odpowiedz