Wpis z mikrobloga

Nie jestem pisowcem, ale Pan Jarosław Kaczyński jest dla mnie autorytetem, znaczącą postacią na polskiej scenie politycznej, człowiekiem absolutnie wybitnym. Pomimo wieloletniej lawiny hejtu ze strony tzw. opozycji i medialnej nagonki imperialistycznych mediów realizujących w Polsce amerykańskie interesy, udało mu się przejąć kluczowe instytucje co pozwoliło mu na sprawne realizacje swoich pomysłów. Ten przeinteligentny strateg sprawił, że opozycja praktycznie nie istnieje i nie stanowi poważniejszego zagrożenia dla wprowadzania Jego ideałów w życie. Podziwiam Go za odwagę rzucenia rękawic rozpanoszonej przez Tuska burżuazji, za uszczelnienie VATu i redystrybucji kapitału do klasy robotnicznej i uboższych. Szanuję Go za to, że w przeciwieństwie do poprzednio rządzącej anty-robotniczej partii sukcesywnie podnosi wartość wypłaty minimalnej sprawiając, że ludzie sami zaczęli mówić, że jest im w końcu lepiej. Że dzięki 500+ mogą kupić więcej swoim pociechom. Zaczarował rynek pracy, który jest dziś rynkiem pracownika, nie pazernego pracodawcy.
Jego miłość do klasy pracującej jest widoczna w niemal każdym Jego działaniu. Wisienką na torcie, najlepszym prezentem dla obywateli, jest przepis, wprowadzony oficjalnie z powodu epidemii, który mówi o tym, że nie wykonuje się tytułów wykonawczych nakazujących opróżnienie lokalu mieszkalnego. Skowyt landlordów, którzy już nie mogą wyrzucać ludzi jak zbędne przedmioty na bruk i żerować na ich pracy jest dla mnie niczym najpiękniejsza pieśń syren. Burżuazja wreszcie poczuła oddech klasy robotniczej na swoim karku. Oburzają się, boją się wpuszczać lokatorów ponieważ nie wiadomo czy dostaną haracz za mieszkanie. Spanikowani organizują się na forach, wymyślają przeróżne sposoby na wyganianie ludzi z mieszkań, ale to na nic. Wystarczy zgłosić przemoc domową policji i cwaniaczek na usługach landlorda od razu opuszcza lokal. To wszystko oraz podnoszenie stóp procentowych (spóźnione o ponad pół roku ale jednak) w końcu przyczyni się do spadku opłacalności wynajmu, schłodzenia rynku nieruchomości i wreszcie mieszkanie będzie czymś tanim i będzie służyć do mieszkania, a nie spekulacji burżuazji. Panie Jarosławie Kaczyński! Dziękuję za to wszystko i mam nadzieję, że to dopiero początek rewolucji, której pierwsze zarzewia mamy okazję obserwować. Nie ze wszystkim się z Panem zgadzam, ale dla dobrej zmiany jestem gotów przystać na kompromisy. Niech żyje Wolna Polska Robotnicza! Niech żyje Jarosław Kaczyński! Marzę o tym, by uścisnąć Pańską dłoń i móc zjeść z Panem obiad w pałacowej restauracji. Tylko ja i Pan.
#antykapitalizm #pis #socjalizm #bekazlibka #neuropa #4konserwy #60groszyzawpis
Pobierz Gwendeith - Nie jestem pisowcem, ale Pan Jarosław Kaczyński jest dla mnie autorytetem...
źródło: comment_16402808278vXi33gHR0fyUAkkFyT2sA.jpg
  • 6
za uszczelnienie VATu i redystrybucji kapitału do klasy robotnicznej i uboższych. Szanuję Go za to, że w przeciwieństwie do poprzednio rządzącej anty-robotniczej partii sukcesywnie podnosi wartość wypłaty minimalnej sprawiając, że ludzie sami zaczęli mówić, że jest im w końcu lepiej. Że dzięki 500+ mogą kupić więcej swoim pociechom. Zaczarował rynek pracy, który jest dziś rynkiem pracownika, nie pazernego pracodawcy.

Jego miłość do klasy pracującej jest widoczna w niemal każdym Jego działaniu. Wisienką