Wpis z mikrobloga

Jesli mam byc szczery to np taki kubanczyk prezentuje sie o wiele lepiej niz paranasse, soldic czy ziolkowski ,purpurę w bjj na pare kopniec miał a co dolpiero z gwiazdami tego ufc ,juz Don Kasjo pokazal że da sie pokonać dwoch mistrzow ufv bez wiekszych problemkw. Wydaje mi sie ze Kubanczyk jakby chciał to by ich wszystkich #!$%@?ł ale po prostu w famemma lepiej placa #ksw #ufc
#famemma
  • 14
@RasowyKundel: a od kiedy Edgar i Mendes walcza w tufie? wiesz co to jest w ogole? Marcin wzial udzial w TUF, doszedl do finalu, a w finale bil sie o kontrakt w ufc na gali UFC Fight Night: Edgar vs. Mendes, ktora miala nazwe the ultimate fighter 22 final BO BYLA FINALEM TUFA xddddddddddd znawca fest
@regnorp: Nie jestem znawcą tufa bo nie oglądam programów typu only one od ksw albo tuf bo dla mnie to nudne gówno.
Nie wiedziałem nawet że on walczył na jakiejś oficjalnej gali od ufc myślałem że po prostu brał udział w programie.
Ale i tak nazywanie go mistrzem czy coś to za duże słowo bo jedynym mistrzem jakim on był to polskiej federacji Tej śmiesznej ksw.