Wpis z mikrobloga

  • 17
Bardzo chciałam otworzyć moją paczkę pod choinką, bo była tak pięknie zapakowana, ale niestety nie dość, że jutrzejszy dzień spędzam w pracy (całą dobę = 24 h), to jeszcze ciekawość mnie zżerała, że już nie wytrzymałam!
TO JEST NAJLEPSZY MIKOŁAJ WYKOP 2021 EVER!!!!!
Moja para @Pas-ze-mna-owce zrobiła mi wielką przyjemność!
.
.
.
.
.
* Jako fan planszówek otrzymałam przepiękną grę SAGRADA, która od dłuższego czasu mi się marzyła. Fani planszówek proszę o opinię czy warto mieć Sagradę i oczywiście porównanie jej z AZUL. ( ͡º ͜ʖ͡º)
* Pyszną herbatkę na zimowe dyżury. Uwielbiam czarną herbatę. A do tego dostałam też 3 kulki kwitnącej herbaty do czajniczka. ( ͜ʖ)
* Oraz pędzelek do brwi, który na pewno mi się przyda, bo ponoć nim wychodzą ładne kreski na oku, a ja dalej nie umiem dobrze w makijaż. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zdjęcie zawartości w komentarzu.
.
.
.
.
Dziękuję Ci Mireczku z całego serduszka.
Jak obyczaj każe stary
według ojców naszej wiary
pragnę złożyć Ci życzenia
w dniu Bożego Narodzenia
Niech ta gwiazdka betlejemska
która świeci nam o zmroku
zaprowadzi Cię do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku
.
#pokapake #wykopaka #gryplanszowe #grybezpradu
Nicy - Bardzo chciałam otworzyć moją paczkę pod choinką, bo była tak pięknie zapakowa...

źródło: comment_1640274025IGbWSWVti08doQ5XWpFk0F.jpg

Pobierz
  • 7
Mi sie osobiście Sagrada nie podobała, dostałem ja do recenzji za darmo i w sumie to zamieniłem się za o wiele lepsze INIS. Za to azul to moja jedna z bardziej ulubionych gierek :)
* Jako fan planszówek otrzymałam przepiękną grę SAGRADA, która od dłuższego czasu mi się marzyła. Fani planszówek proszę o opinię czy warto mieć Sagradę i oczywiście porównanie jej z AZUL. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nicy: dla mnie dużo lepsza Sagrada, ale ja ogólnie bardzo lubię gry z kośćmi.