Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Przyszedł czas na mnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Najpierw chcę powiedzieć, że mój Gwiazdor, czyli @krzaczor93 umie czytać w myślach i już został zgłoszony jako przypadek użycia magii w świecie mugoli ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Na początku miałem przeczytać list, ale widząc notkę, żeby zostawić go na koniec, odpuściłem.

Jak widać na zdjęciu, da się jednak wsadzić kupę do paczkomatu, bo nie ma żadnego przepisu zabraniającego tego ( )
Uchwyt do telefonu i do tego pasujący marką do roweru () teraz nie będę musiał co chwilę wyciągać telefonu z koszulki.
Gwóźdź programu: pistolet do kleju na gorąco, czyli glutownica. Do tego jest bezprzewodowa, czego chcieć więcej. Nie wiem skąd wiedziałeś, że potrzebuję właśnie tego. Jakiś czas temu zepsuł się mój budżetowy pistolet i miałem w planach kupić jakiś, ale nie wiedziałem jaki. Jestem zaskoczony, że można tak idealnie trafić.
Mnóstwo słodyczy, których nigdy nie próbowałem, więc trzeba będzie narobić zaległości. Oczywiście pasuje rozłożyć to w czasie, ale będzie to bardzo ciężkie ʕʔ
Pomarańcze i klasyka wykopaki, czyli pietruszka zapakowane perfekcyjnie (haha beniz).

Na koniec został list. Czytałem go mając cały czas banana na twarzy. Tobie również życzę wesołych, udanych i nawzajem ()

P.s. o kupony do PS Store upomnę się kiedy indziej, bo już wysłałem ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka #pokapake
źródło: comment_1640270495xzpv1FtBfXa4yf2ecTKgpq.jpg
  • 4
Uff, cieszę się, że dotarło na czas i w całości. Na poprzedniej Twojej fotce wydawało mi się, że taśma na kartonie puściła. No i fajnie, że trafiłem w temat, a to pomimo braku szklanej kuli, bo mi się rozstroiła ( )

Jak będziesz kiedyś na rejonie to daj znać, pojeździm ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzaczor93: dopiero dzisiaj zobaczyłem, że napisałeś. Dzięki raz jeszcze za paczkę. Taśma rzeczywiście trochę puściła, ale wszystko było ok. Ja swoją dopiero pakuję, bo dostałem nowego odbiorcę.

Nie wiem skąd jesteś, ale w przyszłym roku jeżeli zdrowie dopisze, to planuję zrobić koła dłuższych tras i może wybrać się gdzieś dalej. Daj znać gdzie mniej więcej miałbym uderzać, to zobaczę ci da się zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)