Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wczoraj wieczorem po raz pierwszy odkąd rozpoczął się w Polsce cały ten koronawirusowy cyrk, miałem do czynienia z #policja w związku z nienoszeniem maseczki. Do teraz nie jestem w stanie sobie tego co się #!$%@?ło sensownie wytłumaczyć, bo faktem jest, że zachowałem się jak półdebil i tak naprawdę sam się władowałem na minę.

Najlepsze, że w ogóle skończyło się jedynie na pouczeniu, mimo że sprawa była teoretycznie nie do wygrania, a kwity mandatowe już bagietom szeleściły.

Chyba za dużo siedzę na Wykopie i ogólnie w necie :P

#koronawirus #covid19 #oswiadczenie #gownowpis #chwalesie
moby22 - Wczoraj wieczorem po raz pierwszy odkąd rozpoczął się w Polsce cały ten koro...

źródło: comment_1640258355c7Gsbx4qpz7C64zJHp7CFM.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@acalpoeineiseicyz:
@TestoSynth: No spoko. Tylko to będzie trochę pisania na telefonie, ale dla Ciebie wszystko xD

Tło: wczoraj miałem dość dziwny i trudny dzień, dużo na głowie, do tego pakowanie się przed wyjazdem i ogólnie od rana nie wychodziłem z domu. Wieczorem umówiłem się z sąsiadką, że przejdę się z jej psem na krótki spacer i on przy okazji zeżre rzeczy, które wyciągnę dla niego z lodówki, bo już
@moby22 Ja, w przypływie morderczego szaleństwa, nie założyłem maski stojąc na wrocławskim dworcu.

No, oczywiście do mnie też się przywalili, ale tylko mnie spisali i se poszli. Najlepsze jest to, że wkoło 3/4 ludzi bez masek, no ale padło na mnie. Przed dworcem dwie radiolki na sygnałach i tylko patrzą kto wchodzi/wychodzi bez maski i od razu podlatują.

Że też im się chce XD