Wpis z mikrobloga

Jest i moja paczucha z #wykopaka, odebrana w niespełna 2 minuty po wsunięciu do paczkomatu przez kuriera (òóˇ) (akurat przypadkiem przechodzilem z psiakiem na spacerze ( ͡º ͜ʖ͡º) )

Paczka ekstra, przy rozpakowywaniu cieszyliśmy się jak dzieci, po czytaniu listu na głos do tej pory mam chrype XD

Po przeczytaniu listu rozpoczęliśmy to co dzieciaki lubią najbardziej, czyli rozrywanie papieru z prezentów :)

Na pierwszy rzut jak się okazało poszła zabawka dla psiaka - Kiry :) ucieszyła się mega, aż z tej radości oderwała kawałek gumowego gryzaka (pic related).

Nastepna była latarka - czołówka z której ucieszyłem się jak głupek, bo lubię gadżety, o czym zapomniałem wspomnieć w liście. Ostatnio przy popołudniowym, ale w tych warunkach już nocnym, dłubaniu w samochodzie myślałem o czymś podobnym, strzał w dziesiątkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brelok Seata super, już zagościł przy kluczach do samochodu :)

Z przewodnika po górach z pewnością skorzystamy, #rozowypasek do tej pory jest wniebowzięty, bo mamy małą kolekcje przewodników w której brakowało m.in. Karkonoszy ( ʖ̯)

Ostatni prezent, który rozpakowaliśmy to jak się okazało była wisienka na torcie w postaci bombki z paprykarza szczecińskiego <3 dojechała cała i zdrowa, już zawisła na honorowym miejscu.

Paczka zgodnie z listem do św. Mikołaja, którym okazała się sympatyczna sąsiadka Szczecinianka z Cebulandii (czyt. z Lublina) @f8at3, okraszona była kabanosikiem, pistacjami oraz mandarynkami ʕʔ

Dziękujemy serdecznie i życzymy Wesołych Świąt!

PS1. @f8at3 zapraszamy na rolkowanie do Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego :)
Pobierz kokos1234 - Jest i moja paczucha z #wykopaka, odebrana w niespełna 2 minuty po wsunię...
źródło: comment_1640250747VCfmvcqVjLQJQDRioIP4ua.jpg
  • 2