Wpis z mikrobloga

@nyanian: Ale pieprzysz bzdury. Ludzie zawsze odpowiadają bardziej pozytywnie niż w rzeczywistości na sytuacje uznane za moralne w ich sytuacji. Gdy lewa strona ma obecnie uchodźców na ustach i jest to jeden z elementów jej tożsamości to naturalnie będą mieli większe tendencje do zawyżania odpowiedzi. Gadka o tym, że % prawdziwych odpowiedzi jest taki sam w obu grupach to totalny bullshit bo obie grupy inaczej moralnie postrzegają to zjawisko a tym
glosujacy na PiS i katolicy sa zaklamana grupa


@kanasta: raczej wręcz przeciwnie - mówią prawdę że nie wpuszczą uchodźcy do siebie. Zakłamana jest druga strona która twierdzi że wpuści, a gdyby ktoś faktycznie przyszedł to szukaliby wymówek ¯\_(ツ)_/¯
@laki1: Ja jestem niewierzący i obchodzę wigilie bo to część mojej polskiej kultury, pomijam tylko religijne aspekty jak czytanie pisma świętego, pasterka ale zasad bezmięsnej wigilii przestrzegam. Nie widzę w tym nic sprzecznego, Wielkanoc też obchodzę tylko z koszyczkiem nie idę. Polska ma fajne tradycje i nie mam zamiaru z nich rezygnować i pewnie większość niewierzących ma takie podejście
Taki wyglad pisowcow.


@kanasta: ej to wez jeszcze podrzuc link do pisowców chyba z Wielkiej Brytanii, gdzie też lewary deklarowały, że tak, wezmą, dziennikarz podstawiał takiego uchodźcę i lewary od razu się wycofywały, że akurat się spieszą, akurat mają remont komina, akurat swędzi ich kolano xd latało po youtubie i było na wykopie swojego czasu
Takie odpowiedzi to typowe #!$%@? u każdego. Wiadomo że jak ideologicznie wypada być miłym dla uchodźców to każdy powie że by przyjął by nie wyjść w swoich oczach na złego. Jakby im takiego człowieka pod drzwi podsunęli to wyniki byłyby już znacznie inne.


@Herubin: Co to niby za problem dać komuś kolację raz do roku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kanasta: Niestety tacy są katole.
Najbardziej zawistni ludzie.

Wystarczy iść w okresie świątecznym na zakupy spożywcze.

Co 3 będzie #!$%@?ł pod nosem "że jakaś idiotka ma czelność płacić gotówką a nie kartą, jak wszyscy się śpieszą a ona szuka drobniaków"
@kanasta: Wiesz dlaczego opozycja w tym kraju nie może wygrać? Bo obecnych ludzi nauczyli tylko #!$%@?ć ale żaden z nich nie wierzy w słowa o których mówi. Po prostu brakuje szczerości w ich słowach i im nie wierze. Stąd moje zdanie, ze u opozycjonistów ten wynik wygląda podobnie jak u pis jesli chociaz raz by byli szczerzy.