Wpis z mikrobloga

  • 13
@Dziarskiluj wcale nie baituję, tylko tak uważam. To moja ocena której nie muszę uzasadniać i przyjmijcie to na klatę, tym bardziej ze się #!$%@? nie znamy xD

Jeszcze tego brakuje, zebym randomom z internetu tłumaczył dlaczego subiektywnie oceniam film jako fajny. Tak go #!$%@? oceniam i tyle.

@mt1t29r2
  • Odpowiedz
  • 0
@mt1t29r2 oglądałeś? jeśli tak, to napisz co takiego było #!$%@? ? Albo lepiej napisz co powinno być w tym filmie żeby był twoim zdaniem dobry
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: właśnie wróciłem z kina gdzie grali jedynkę i najnowszego. Powrót do jedynki na dużym ekranie, miazga. Te efekty prawie w ogóle się nie zestarzały. A nowy był hmm dziwny. imo za dużo nawiązań do trylogii i wywrócenie całego świata na odwrót. Bez spoilerów nic więcej nie napisze ale ciężko mi napisać o co mi chodzi
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: nie wiem, samym napisaniem posta? od tego jest sekcja komentarzy pod kazdym z postow tutaj, ale ok, niech bedzie, ze ci sie film podobal i nie chcesz uzasadniac, #!$%@?. normalnie zapytalem, a ty od razu poczules sie atakowany, ze chce podwazyc twoja opinie o tym filmie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@mt1t29r2 ok bo widzę że na wykopie jacyś fanatycy matrixa 1 sieją ferment bo spodziewali się nie wiadomo czego po 4 filmie w uniwersum. Jak dla na plus że film wyrwał się z konwenansu trylogii która jest zamknięta i ressurection nie jest jej prostą kontynuacją. Fajne sceny akcji, nowe postacie. Moim zdaniem mogli to spieprzyć po całości idąc tylko po kase ze stworzonej marki a przynajmniej postarali się tchnąć nowego ducha
  • Odpowiedz