Wpis z mikrobloga

Skończyłem grę magiem. Powiem, że środkowy etap 3-4 rozdział był o wiele trudniejszy niż powinien przez zbyt silnych wrogów i brak mocnych run, ale pod koniec to zrobiła się naprawdę niezła masakra! Drugi raz magiem nie gram i chyba polecę w 1h i łuki a zamiast do straży lecę w gildie. Jakieś rady które byście dali młodszym wersją siebie, zanim zaczęliście pierwszy raz grę?
#kronikimyrtany
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kagernak:
1. nie potrzebujesz pieniedzy, to nie sprzedawaj skór, bo później zabraknie do wyrobu broni u czeladnika

2. Jak najszybciej zdobądź zbroje od drwali

3. Warto zrobić skill w wydobyciu w miarę wcześnie, to sporo oszczędzi się na strzałach
@Kagernak: To chyba zrobiłeś coś źle :P jestem w drugim rozdziale 17 lvl mag, jak dla mnie mag jest OP. Chodze sobie teraz i expie. Luruje jak najwiecej stworów i #!$%@? z czarów obszarowych. Warto zaznaczyć, że w tej części runy są porozrzucane w miejscach, że jak wykonujesz tylko misje to ich nie znajdziesz.
@skinek: Dlatego wspomniałem środkowy etap heh. Początek to był luz, znaczna część wyspy była na 1/2 strzały i można je było zawsze łatwo dobić z łuku czy miecza. Potem zaczęła być lipa bo wrogowie dostali potężną dawkę mocy i zamiast słabiutkich wilków zaroiło się od wargów i innego syfu a czary i mana były już problematyczne