Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Tak test robiłem w weekend bo miałem objawy a miałem się widzieć z rodzicami. Boostera jeszcze nie przyjąłem ale to kwestia że od czasu kiedy mogę go wziąć ciągle mnie męczy jakaś choroba (pewnie NOP od tego boostera co to mam go dopiero przyjąć) ale w pierwszym możliwym terminie przyjmę. Dodam że jestem również aż takim idiotą covidowcem że myję ręce po toalecie.
@Towarzysz_Pawulon w sumie to jestem po trzeciej dawce i po teście wczoraj xD trochę mam #!$%@?, czy ktoś z rodziny mnie zarazi, ale chciałam się "upewnić", że ja nie zarażę. Pewność jest żadna. Niektórzy po prostu są tacy, że wolą działać w taki sposób. Rób co chcesz, niczego nie żałuj. Twoje ciało, Twój wybór xD
@kretu: czemu kowidianie tak czesto ostatnio chorują? Przeciez myjecie rece, nosicie maski, przyjmujecie szpryce, dystansujecie sie, robicie testy i mimo to sie zarazacie? Chwalisz sie myciem rąk w toalecie a zlapales infekcje drog oddechowych? Lol
ak test robiłem w weekend bo miałem objawy a miałem się widzieć z rodzicami. Boostera jeszcze nie przyjąłem ale to kwestia że od czasu kiedy mogę go wziąć ciągle mnie męczy jakaś choroba (pewnie NOP od tego boostera co to mam go dopiero przyjąć) ale w pierwszym możliwym terminie przyjmę. Dodam że jestem również aż takim idiotą covidowcem że myję ręce po toalecie


@kretu: jakk test, buliles 500 zeta za PCR
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stallion45: widzę że kolega nie dość że szur to jeszcze prawicowiec że ma jakieś ostre fiksacje na punkcie rodzynek

@Koronanona: Dwoje dzieci w przedszkolu niestety przynoszą do domu co chwilę coś. Ale przed pandemia było znacznie gorzej

@wuwuzela1: jakie 500zl za pcr? spokojnie za 200 z haczykiem idzie ogarnąć prywatnie i to z tlumaczeniem. Ale nie robiłem sobie tylko szybki antygenowy tak wiem ze ma gorsza skuteczność ale bywa